Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Ficime na japan vlne. Dnes sme mladej doniesli piano....to bude masaker attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1420552671.367092.jpg

 

a motorovu pilu mate? ci ho budete sekat tradicne, po nasom - valaskou? :) 

 

Ty ides :) toto je daleko od <40mm

 

on je to este aj vydedenec z Hobitina.. no pekne :) Ale sedia dobre, tu nevidim dovod na hodinky mensie ako 40mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ukáže čas... uvidíme.

Kdyby s Expama byla až moc velká nuda, tak se můžu hecnout a začít experimentovat s vintage řemenama. Například tohle nevypadá vůbec zle.

S Expama nuda nebude, to jen Ti nevyzrálí tak hloupě pindají. :))) Sluší jim tah, NATO, kůže...cokoliv. Mohou být k tričku i ke košili, nic jim nechybí, nic nepřebývá. 14270 jsou krásně lehoučký a neskutečně pohodlný. Někteří mohou mít problém s velikostí pouzdra...cesta je přechod k 214270... Gratuluji k nejlepčím Rolexům. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Expama nuda nebude, to jen Ti nevyzrálí tak hloupě pindají. :))) Sluší jim tah, NATO, kůže...cokoliv. Mohou být k tričku i ke košili, nic jim nechybí, nic nepřebývá. 14270 jsou krásně lehoučký a neskutečně pohodlný. Někteří mohou mít problém s velikostí pouzdra...cesta je přechod k 214270... Gratuluji k nejlepčím Rolexům. :)

Hele nech si toho doktore! :D Dyť píšu píšu "nudné" tak,  až nemůžou omrzet! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 pasma by si mal keby to malo aj vnutornu fixnu 24 hodinovu stupnicu takto je ta otocna luneta ledatak nasmiech. ale hodinky krasne, o tom ziadna :)

 

 

Kluci co blbnete?? :eek:

Takže GMT master je pro smích???

 

Takže si to zopakujeme:

 

24 hodinová ručka ukazuje standardně domácí čas, k čemuž využívá 24h stupnice.

Klasická hodinová ručka ukazuje čas místní.

Otočná luneta s 24h stupnicí umožní, po správném otočení, rychlý náhled na čas v jiném časovém pásmu... 

 

Amen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci co blbnete?? :eek:

Takže GMT master je pro smích???

 

Takže si to zopakujeme:

 

24 hodinová ručka ukazuje standardně domácí čas, k čemuž využívá 24h stupnice.

Klasická hodinová ručka ukazuje čas místní.

Otočná luneta s 24h stupnicí umožní, po správném otočení, rychlý náhled na čas v jiném časovém pásmu... 

 

Amen

Přesně, díky že ses mě zastal..nevim přijde mi to logické..:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, včera se mi narodila druhá dcerka. Jsem šťastný jak blecha. Nostalgicky jsem nasadil hravá Humberta. :)

Gratuluji, pane! Hodně zdraví vám všem!

---

Na to, že Zrno barvu mého opasku neviděl, ten odstín řemenu na Doxy docela trefil, co?

post-14111-0-41460300-1420577246_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...