Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Vypadaji nazivo senzacne. Jak velkou mas pls ruku? Tyhle jsou 44mm, pokud se nemylim, ne?

Ano jsou to 44 mm, ruku mam plochou s obvodem cca 18,5 cm a jsou tak akorat, vetsi bych urcite nemohl mit a mensi pilotky mi zase prijdou divne, takze proste takto perfektni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano jsou to 44 mm, ruku mam plochou s obvodem cca 18,5 cm a jsou tak akorat, vetsi bych urcite nemohl mit a mensi pilotky mi zase prijdou divne, takze proste takto perfektni :)

Sedi ti skvele, proto se ptam. Ja mam zapesti asi o dva cm mensi, takze z toho bych mel uz obavy. Proto spis koukam po nejakych 42mm pilotkach, ale to mam tusim u Alpiny smulu

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedi ti skvele, proto se ptam. Ja mam zapesti asi o dva cm mensi, takze z toho bych mel uz obavy. Proto spis koukam po nejakych 42mm pilotkach, ale to mam tusim u Alpiny smulu

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Na menší ruku už by to byl problém, to můžu potvrdit, já je mám opravdu tak akorát, větší už bych nemohl mít. Smůlu tak úplně nemáš, akorát bys neměl na výběr, pokud se nepletu, tak mají jedny menší, jsou to Pilot Automat a ty dělají v 44 a 40 mm provedení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...