Jump to content

Co máte právě na ruce? [2008-2020]

Guest Ondra
 Share

Recommended Posts

AKUC až teraz som sa dostal k napísaniu pár riadkov. Davosa ma prekvapila. Spracovanie je na veľmi vysokej úrovni a myslím že sa to veľmi blíži originálu. Ešte aj koncovky ťahu vyzerajú ako na R. No a ETA vyzerá dobre vyladená lebo keď ich mám v kuse na ruke sa zmestia do +1 sekundy za deň. A nosia sa super. Je to osvedčený design. Páči sa mi aj to že pri zakrúcaní korunky sa odpojí naťahovanie. Akurát spona by mohla byť trošku lepšia. Zaujímavá je v spone zabudovaná extenzia. 7ef43afd5d17d5ee8bf72d9fcd2a88ec.jpgf29c6d9358e6a5ce17bc0b6632bab43a.jpgc801b8e6a52af1a349785549461f4947.jpg

AKUC až teraz som sa dostal k napísaniu pár riadkov. Davosa ma prekvapila. Spracovanie je na veľmi vysokej úrovni a myslím že sa to veľmi blíži originálu. Ešte aj koncovky ťahu vyzerajú ako na R. No a ETA vyzerá dobre vyladená lebo keď ich mám v kuse na ruke sa zmestia do +1 sekundy za deň. A nosia sa super. Je to osvedčený design. Páči sa mi aj to že pri zakrúcaní korunky sa odpojí naťahovanie. Akurát spona by mohla byť trošku lepšia. Zaujímavá je v spone zabudovaná extenzia.

vďaka za krátku recenziu, mne sa páčia aj keď je to homage, mám dvoje Davosa a som spokojný, škoda že GMT robia len v Argonautic, bral by som zelené s GMT keby boli ..., uži si ich a presnosť taky dobrá, tie moje s ETA sú na tom trošku horšie. :)

kotuc20: homage ale pekne!! Konecne se nekdo odvazil na zelene. Gratulace a uzivej ;)

• adasek locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...