Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Ja si divokou noc predstavuji v jine spolecnosti

At jen nekecam, tak ochutnavka vanocni akvizice na zbrusu nove jesterce... aneb jesterka v pralese

 

tak gratulujem aj tebe k LANCO , pekné vintage takto už máš dvoje - troje ? fakt cool

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerez, baba v klenotnictvi na me cucela, co tim jako myslim, jakej snubak maj skladem, ze vsechno na objednavku a dodaci lhuta tak mesic. tak sme si koupili noname a normal si koupime v dubaji.

A ty jsi byl pro prstýnky ve čtvrtek?  :lol2: ty woe se tam musí vyrýt jméno a datum woe  :D to ja jsem se vystříkal do nuly za oblek, boty, prstýnky a kořalku  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeleny a cerveny jsou z www.clockworksynergy.com (kupoval jsem je na ebayi) a musim rict, ze ten material je kapku mekci nez eulit. Maji i masivnejsi sponu, ale lze jen ve stribrne barve. Co bylo ale horsi, tak jsou dost dlouhe, takze na moji male ruce uz dost precuhuji. Snazil jsem se to zkratit, ale uplne jsem neuspel, takze zkusim napsat prodejci, jestli by umel kratsi delku. Jinak jsou super. Takze muzu doporucit.

 

Konec hlaseni :)

Tady odpověď ohledně custom délek:

 

"Unfortunately at this time, we cannot support custom orders- as a small business, we are working on getting this option available!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky panove. Byl to trochu spontani novorocni kauf:-))

556tky se mi osvedcili jako neuveritelny univerzalky, tak jsem chtel zkusit jejich limitku:-)) navic s fajn cislem....

Jsou super a je dobře, že sis je pořídil.

Jinak by ti stejně nedaly spát. :)

Gratulace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...