Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

@senior: bravo, srdcařů není nikdy dost :) takhle jsem naposledy koukal, když jsem narazil na příspěvky člena Alomoh

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/13191-sbíráte-někdo-primky/?p=181296

 

Taky měl sbírku plnou kusů, které člověk v katalogu nenajde, a taky z toho vyzařovala láska a péče a obrovské fandovství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Tvl už brzdi :D

Přiznám se, že přehled o Primkách mám spíš jen v obecné rovině, což je pro tebe asi smrtelnej hřích, ale i já na to čumím s otevřenou hubou a to ani nedokážu pořádně docenit, co to vlastně vidím.

Fakt mazec, tahle sbírka.

Nehledě na to, že to už bude šesti ciferná záležitost a toho času,no nechci vědět.

Hluboký úklon!

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ak by si vsetko predal mozes do dochodku a zit si ako kral do konca zivota :D

Podľa nicku už asi v dôchodku bude a vzhľadom na financie vrazené do renovácíí si už ako kraľ žije. :king:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

senior1949: Už jsem viděl hada ch*át, koně blejt, komediantskou maringotku převrácenou, ale takovouhle nááááádheru ještě nikdy! :eek: Naživo ji s velmi vysokou pravděpodobností taky neuvidím, ale to mi až zas tak neva, bo by mě to v ten moment zabilo... A já si chci, ač už taky pán v letech, přecjen ještě trošku užít! :guitar:  :D

Moc děkuju aspoň za obrázky, lidí tvého kalibru (abych nebyl offchronotopic) si opravdu velmi vážím, ač je třeba osobně neznám. Přeju ti zdraví (v rámci možností), ještě hodně radosti (nejen) s hodinkami a vůbec jen všecko dobrý! :notworthy: Col.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...