Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

AndyAaron: už jsem ho tam zkoušel, bohužel jsem to nevyfotil. Ale ten nato strap je tak návykový. Pořizoval jsem ho pro Alpiny, sekne jim ne? Ten řemen je fakt skvělý jsem nadšený.

Ja se priznam, ze mi to uplne nesedi. Alpiny jsou moderni pilotky a ten remen se mi vic hodi na starsi/vintazni hodinky. Ja ho mam na Markach, jeden mistni pacos na Autavkach. Tam to ma koule. K tem alpinam za me e-e ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes druhé titanovky ... na nové oranžové gumě, velká letní pecka.

 

Pěkné Davide, ty na ně máš hold ruku.

Na první pohled mi evokují hodinky jaderného vědce, ty dráhy měsíce mi připadají jako orbity elektronů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji pánové, jsem rád, že se líbí. Ten oranžový řemen je brutálně oživil (oproti náramku nebo černé gumě). Krásně to koresponduje s těmi motivy a oranžovou přídavnou ručkou. Jestli mi z téhle dvojice Breitling a Oris jedny nevypadnou a neprodám je, tak se pokusím udělat srovnání těchto dvou titanových potápek. Jinak Víťo, máš rech, 49mm není pro každého, ale i u mě je to už na hraně, nicméně muší váha - holt titan je v tomto opravdu super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AndyAaron: už jsem ho tam zkoušel, bohužel jsem to nevyfotil. Ale ten nato strap je tak návykový. Pořizoval jsem ho pro Alpiny, sekne jim ne? Ten řemen je fakt skvělý jsem nadšený.

 

Podobný hnědý řemen Squale jsem přehazoval mezi těmito Aplinama a Precistama a podle mě to jde, resp. bylo to pořád lepší než origo řemen. Na druhou stranu černý řemen jim podle mě sedí líp. Kámoš co je ode mě vzal, si dokoupil pěknej pohodlnej Hirsch tuším a paráda.

 

Jen doplním, že jsem rád, že Precisty skončily u tebe, aspoň někdo z nás je bude pěkně pravidelně fotit, já sem lemra líná :-)

A zkus je na origo gumě, za mě lepší než to modrý nato. A když nato, tak origo TF šedé :-)

Upraveno uživatelem Lukyn77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...