Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Ja konecne nasel svoje stare Swatchky u nasich na pude, vytazeny tak po 20 letech. Dnes nova baterka, serizeny chronograph a vypada to, ze fici jak zamlada.

Jen zena se mi vysmala proc nosim detske hodinky, tak nevim no  :lol2: Jsou fakt vylozene detske a nebo se hodi i pro 30+ leteho kluka s tenkou rukou?  :lol2: Jeste mam v planu jiny pasek, vic podobny originalu, tmave modry bez napisu... to uz budou vypadat snad mene detsky  :)

post-14151-0-11399900-1566409347_thumb.jpg

Upraveno uživatelem M@C
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5etter: ty už je máš pěkně jetý. Já se do této fáze nedostal ani po týdnu u moře to je mám dyl jak ty.

 

Ono by to asi chtělo přímé srovnání, protože na každé fotce to vypadá jinak. Záleží na úhlu pohledu, intenzitě světla a tak.

Vzpomínám si, jak vypadaly, když jsi nasadil vaječnou metodu :)

Já s nimi nic nedělám, prostě je mám na ruce při svých běžných aktivitách. Líbí se mi, jak se fleky na povrchu postupně mění.

 

post-33141-0-57911500-1566413452_thumb.jpg

Upraveno uživatelem 5etter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Já byl tak nasranej z Dokusana ze mi vyfouknul ty od Jaretta, ze jsem si je musel koupit :)

Tak jsem rád, že už je máš a snad nasrani přešlo :) Já jsem strašně rád, že se ke mě dostaly, byl to pro mě do jistý míry zlom. Nebojím se je nosit a málokdy je dám z ruky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...