Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Tie drahé som kupoval ešte drahšie a pri tých lacných som čakal na zlacnenie. Zatiaľ čo predajca tých drahších ma odbije naučenými frázami už pomaly pri vstupe do obchodu, ten druhý mi pošle ktorýkoľvek model z ponuky a dá mi 60 na vyskúšanie.

 

Jaká je lumi u těch Wardu, prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

  

 

Tak jsem to zkusil na těch svých a nepohne se ani o milimetr.

 

Na Ombré problém není. To je jinej level :)

Ale vážně, volnější luneta je na 40 mm modelech a dle mého je to vcelku drobnost

 

Keby sa hýbala o milimeter tak ich hneď vraciam. Toto je tak 0,1-0,2mm. Súhlasím s Martinom, že je to drobnosť, osobne mi to nijako neprekáža, len som bol prekvapený, lebo som sa s týmto doteraz na žiadnych hodinkách nestretol. Mal som také, čo išli hodne z tuha, aj také čo mali spätnú vôlu, ale ani jedna luneta nemala bočnú vôlu.

 

A dnes na ruke som mal moje najpohodlnejšie Kryštofky  :lol2:

post-57075-0-97842300-1577905919_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hodně slušný. Díky za fotku. Já teda žádný Wardy neměl, ale určitě bych si u nich vybral. Kdyby tady furt člověk neblbnul, tak třeba tyhle divery, co máš momentálně ty, by normálnímu nepošahanymu člověku stačily v klidu do důchodu a věřím, že by svoji službu odvedly dobře. To zpracování mi z fotek připadá fakt výborný. Ach ten mainstream...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hodně slušný. Díky za fotku. Já teda žádný Wardy neměl, ale určitě bych si u nich vybral. Kdyby tady furt člověk neblbnul, tak třeba tyhle divery, co máš momentálně ty, by normálnímu nepošahanymu člověku stačily v klidu do důchodu a věřím, že by svoji službu odvedly dobře. To zpracování mi z fotek připadá fakt výborný. Ach ten mainstream...

 

Na živo je to podľa mňa ešte lepšie. Dovolím si tvrdiť, ze v kategórii do 1k? nemajú konkurenciu v spracovaní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

S tím bych si dovolil souhlasit. :)

Jo, tak to je, když má člověk srovnání s násobně dražšíma hodinkama. YPO by se asi mohl vyjádřit, nebo Frostie, kluci, co prostě vedej, kdy a jak udeřit. Za mě dobrý.

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:eek: Môžem sa spýtať, kde to je fotené? Vyzerá to na nejakú exotiku...

U mne v obýváku, dvoumetrový plátno z Ikea :D

 

Mrkni i sem: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/85576-fotogalerie-putovních-monster-orange/?p=1621195

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...