Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

 

Ty Bulovy jsem viděl teď o víkendu naživo a za tu cenu vypadají skvěle. Tohle je sice ten novější model - leštěný a bez datumu, ale jsou krásný. Kdyby mi někdo řekl, že stojí 30k, tak tomu bez zaváhání věřím. Ten cifr je opravdu kvalitně udělaný a skvěle čitelný. Budou přesné a mají historii. Gratuluji!

Děkuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Nautilus: Dovolím si reakci takto scuknout. Díky všem za ohlasy, bohužel se však jedná o chlubení cizím peřím ? mám je pouze zapůjčené. Rozhodně jedny z nej(zajímavějších) hodinek co jsem měl na ruce! Majiteli závidím a zcela jistě jej budu často popichovat aby je pustil dál (mým směrem), což je šance téměr nulová a já se nedivím!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Nautilus: Dovolím si reakci takto scuknout. Díky všem za ohlasy, bohužel se však jedná o chlubení cizím peřím ? mám je pouze zapůjčené. Rozhodně jedny z nej(zajímavějších) hodinek co jsem měl na ruce! Majiteli závidím a zcela jistě jej budu často popichovat aby je pustil dál (mým směrem), což je šance téměr nulová a já se nedivím!

 

Tož přeju, ať se ti to popichování podaří, protože to je prostě kousek, který za to vážně stojí. Tohle se zdejším strůjcům vážně neskutečně povedlo a přitom na nich není kdo ví, když se to tak vezme, jen to všechno zapadlo do úžasné výsledné podoby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mobilis in mobili. Nemaj chybu.

 

f03f928ffa096815f5ad5c568fbc6a9f.jpg

 

55db4ee9e1b52409b8e069213dd95405.jpg

Osobně jsem si je měl možnost osahat,ještě než se dostali k majitelům a asi půjdu proti proudu. Zpracování a nápad hezké,ale to je asi tak vše. Osobně by se mi líbilo více,kdyby se lodní šroub,neboli sekundovka točil rychleji a vytvářel tak iluzi opravdového šroubu. Ono to bylo dokonce proveditelné a dle mého je to velká škoda.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...