Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Návštěvník Ondra
chjo...opět jsem konsternován....Kibi....to není ruka......to je....to je.....tlapa......velká....:lol2::lol2:

 

Kdyby ti jí jednu ubalil, tak v tu chvíli jsi v bezvedomí... :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem se vrátil z motovíkendu, blbnutí po lesích, večer oheň, štípání dříví, válení v trávě - doprovázely mne Trasery Professional Black Storm Pro.. Nechápu, že po sezóně rasoviny na motorce i v horších podmínkách vypadají jako nové..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ono je to tak... nasel jsem (snad drobnou) zavadu ve funkci chronografu, zitra s nimi jdu k hodinari, uvidim, jestli si je necham :(

 

pouzdro - prijemne "male" 40 mm, pomerne vysoke 14 mm, vyrazne na ruce, ne moc tezke (titan), vypadaji masivnejsi, nez jsou, vaha - mezi myma hodinkama tak stred, prijemna...

presnost - nezkoumal jsem, ale dostatecna, Poljot 3133, od patku jsem neserizoval

citelnost ciferniku a rucicek - velmi dobra, subdialy jsou luminiscencni - prekvapive, prijemne, vyrazne, ale nerusi to...

letecky "dvojity remen" - velmi prijemny, titanova spona, dostatecne dlouhy, pusobi pomerne "tence" - ma 20 mm, ted je mam na NATO strapu - zkousel jsem ruzne, i ZULU - slusely vsechny barvy... na cerne kuzi - parada, carbon - uz mi to prislo moc... nejradsi bych si nechal stejny remen nechat usit - trochu tlustsi... :)

 

pokud si je necham, planuju vyuziti jako "hodinky do prace, a kdyz potrebuju chrono" - misto vintage Poljotu (a ocekavanych Strela), ktere mi nejak prijde skoda dal obouchavat v beznem provozu... :)

takze mam z nich (zatim) pocit, jako kdyz se tchyne zabije v novem aute - snazim se na ne pro vsechny pripady nezvykat, ale libi se mi moc! :D

 

Pojišťuj auto ne tchyni / respektivě tu na životní pojistku/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...