Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

jsou krásné smile_anim.gif

koukal jsem na

a jde hýbyt pouze hodinovou ručičkou (asi kvůli rychlejšímu seřízení datumu), v tom případě máš špatně nastavenou 24hod ručičku rolleyes.gif

 

Ten pohyb pouze hodinovou ručičkou je luxusní záležitost, mám to i na GMT Omegách, takže můžu potvrdit :smile_anim: Je to dobrý hlavně při cestování v jinech pásmech, kdy si při změně času nerozhodíš přesnost hodinek"

Jinak se mi moc líbí komplikace datumovky, aby nepřekážela pohledu na turbo, jsou to kluci šikovný :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty bláho, obrovská nádhera Karle, moc gratuluju!

 

Dneska už tady budeme všichni jen ve tvém stínu, ale já mám dnes takovou radost, asi jako ty, protože jsem si ještě letos v lednu, kdy jsem tady začal pořádně chodit vůbec nemyslel, že bych mohl mít někdy tak super hodinky a přeci jen, povedlo se. Ještě jednou dík sibiřovi...

rlx.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Ty bláho, obrovská nádhera Karle, moc gratuluju!

 

Dneska už tady budeme všichni jen ve tvém stínu, ale já mám dnes takovou radost, asi jako ty, protože jsem si ještě letos v lednu, kdy jsem tady začal pořádně chodit vůbec nemyslel, že bych mohl mít někdy tak super hodinky a přeci jen, povedlo se. Ještě jednou dík sibiřovi...

rlx.jpg

 

 

Tak gratuluju, pěkný suby. Vítej v R klubu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...