Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Poslední dobou mám pocit, že spíš ne...

 

 

Taky sem Tě dlouho neviděl, furt někde na cestách, ještě že máš ty GMT:smile_anim:

 

2 Bandi: to já taky, ale když máme tak pěkný kukajdy tak by byla škoda to měnit:smile_anim:

 

post-20025-028236100 1352274848.jpg

Upraveno uživatelem Moty123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je čas zamířit domů... a Pacifik se se mnou rozloučil opravdu stylově :-) Sice nejde vidět, co mám na ruce, ale za ty tři týdny to už asi každý ví.

 

To už to jsou 3 týdny, To to uteklo, tak doufám, že dáš alespoň krátkou reportáž do Fotogalerie

 

PS: A hlavne se mi ozvi ať se potkáme, Ty víš proč:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je čas zamířit domů... a Pacifik se se mnou rozloučil opravdu stylově :-) Sice nejde vidět, co mám na ruce, ale za ty tři týdny to už asi každý ví.

 

Jé, to je hezká fotečka :rolleyes: Že není vidět, co máš na ruce nevadí, stejně to nebylo moc zajímavé :D Jinak se těším na reportáž a fotečky, snad sem něco dáš :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem Tě dlouho neviděl, furt někde na cestách, ještě že máš ty GMT:smile_anim:

 

2 Bandi: to já taky, ale když máme tak pěkný kukajdy tak by byla škoda to měnit:smile_anim:

 

post-20025-028236100 1352274848.jpg

 

Mám to stejně... Jak je dám na den z ruky a zkusím jiný, už se mi stýská a další den sou zase na pracce. A to skoro po roce... Nevim, co by je mohlo ohrozit. king.gif

post-13836-052195100 1352289901.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prečo myslíš? :) Nejazdí ako má?

Ale jo, v zasade je to auto OK a hlavne ma vyuziti. Jen jsem vyuzil tve odbocky abych si z legrace posteskl nad tim, ze ho mam tri roky. A jeste sest mit budu. Coz je asi milionkrat vic nez jsem nejdele mel hodinky.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, v zasade je to auto OK a hlavne ma vyuziti. Jen jsem vyuzil tve odbocky abych si z legrace posteskl nad tim, ze ho mam tri roky. A jeste sest mit budu. Coz je asi milionkrat vic nez jsem nejdele mel hodinky.

 

Fordy sú dobré, ja som si nedávno zaobstaral nové mondeo..Spotreba výborná, spokojnosť, zatial :D

Takže teraz sa ide šetriť na nový prídel medzi "kamošov", lebo už chronobundus strká do mozgu a to riadne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...