Přejít na obsah

Poznáte značku hodinek z fotky?


Doporučené příspěvky

Našel jsem jedny hranaté hodinky (viz foto), ale ať hledám, jak hledám, nemůžu přijít na to, co je to za značku. nejprve jsem si myslel na Monaco, ale tyhle jsou v detailech jiné a taky trochu mate ta pojistka korunky (nebo co to je). Zvětšená fotka je nekvalitní, ale neukazuje ani žádné logo nebo nápis. Patrně půjde o trošku dražší hodinky (podle majitele) 😉

hodkyy.jpg

cotoje.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj jsou to naše reklamní kousky  s rondou:

DescriptionThe Classic Rally chronograph watch for men in black, beige and bordeaux has a stainless steel case in a square shape and, as an elegant and sporty men's watch, reliably shows the time. Thanks to a sapphire glass with an anti-reflective coating on both sides, the dial in multi-piece design can be optimally read with its combination of black and beige surfaces, whilst around the dial, a bordeaux-red outline forms a stylish highlight. The historic Mercedes star is positioned at 12 o'clock. The steel-coloured hands with Super-LumiNova® luminous material make it possible to also read the time in the dark. The second hand, however, is designed in bordeaux red. A further highlight is formed by the black calfskin strap with perforation and red lining as well as the red seams and the also red reverse. The chronograph watch has been developed according to the Mercedes-Benz design philosophy.

- Colour: black/beige/bordeaux
- Material: stainless steel/calfskin
- Size 40 x 40 mm
- Hands with Super-LumiNova® luminous material
- Water resistant to 5 ATM
- Ronda Z60 quartz movement
- Swiss made

Máme i pěkné automaty, ale že bych potřeboval hodinky se znakem MB na cifru.. asi nee.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Kcharel napsal:

To fakt nejsou 😄 Ten pán nosí nejčastěji Breitlingy za bratru 200k, takže tohle asi nebudou "reklamní baterkáče". Myslel jsem na Tag Heuer Monaco, ale ty vypadají jinak, takže hledáme dále  

Vzhledem k tomu, že to baterkáče jsou, asi bys měl zkusit doručit ještě fotku těch Brajtlí ... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Kcharel napsal:

To fakt nejsou 😄 Ten pán nosí nejčastěji Breitlingy za bratru 200k, takže tohle asi nebudou "reklamní baterkáče". Myslel jsem na Tag Heuer Monaco, ale ty vypadají jinak, takže hledáme dále  

tady je pultovka cca 8500,-, když ti to přidají ke klíčkům od auta, proč by jsi to neponosil, ne?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...