Přejít na obsah

Limitka Oris Aquis Hangang 2020


Radek Cigi

Doporučené příspěvky

Tak Oris je tu z další LE o 2000 ks - tentokráte zelené ve velikosti 43,5 mm! Ta zelená se zvolenou formou kruhového kalendáře - paráda! Hangang - letmo jsem postřehl, že by mělo jít o korejskou řeku.

Všelijaké limitky dělá spousta výrobců, takže mě Oris vůbec nepobuřuje, naopak. A je to moje srdcovka...:rolleyes:

01-743-7734-4187-Set-Oris-Hangang-Limited-Edition-1.jpg

01-743-7734-4187-Set-Oris-Hangang-Limited-Edition-3.jpg

oris-aquis-hangang-limited-edition-ablogtowatch-1.jpg

oris-aquis-hangang-limited-edition-ablogtowatch-2.jpg

oris-aquis-hangang-limited-edition-ablogtowatch-5.jpg

oris-aquis-hangang-limited-edition-ablogtowatch-hero.jpg

Oris-Aquis-Hangang-Special_001.jpg

Oris-Aquis-Hangang-Special_011.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta řeka je pořádnej macek. V tomhle efektu se mi víc líbí modrá. Tak jsem se díval na různé fotky jedné části řeky. Někde je do zelena, někde domodra. Na hodinkách mi vadí vteřinovka. Třeba je hezky provedená, ale k ničemu. Datumka. Snad je v reálu rychleji vyhledatelný údaj data než na obrázcích. To by mi taky vadilo. Závěr. Můj největší favorit je stále Big Day-Date, jen je udělat i v jiné barevné variaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
V 22. 8. 2020 v 8:20, galos napsal:

Som velky fanboy ORIS( Sam som majitelom Aquisiek a Divers65), ale toto je preplacane dost. Prave na rade Aquis sa mi vzdy pacil hlavne cisty ciselnik a farbicky. Ano a sekundovka je nepouzitelna..

je to o vkusu.. mě se líběj moc.. váhal sem mezi těmito a klasickými zelenými aquisy, nakonec rozhodla cena..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 13. 11. 2020 v 22:49, cavar21 napsal:

je to o vkusu.. mě se líběj moc.. váhal sem mezi těmito a klasickými zelenými aquisy, nakonec rozhodla cena..

Mohu se zeptat na Vaše názory,jaký je rozdíl mezi Oris-aquis v ceně cca 45000 a Prim sport 2020 v ceně cca 75000?Jde mi o to,jestli je ten strojek v Primkách kvalitnější,nebo je to na podobné úrovni?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Souhlas, ta zelená na limitce Hangang je hezčí a k tomu komplikovanějšímu cifru se perfektně hodí.

 

Kdo by chtěl jedovatější zelenou - tak je tady ještě limitovaná edice Payoon s kalibrem 400 :speak_cool:.

Oris-Payoon-4.jpg

wm_Oris_Aquis_Date_Calibre_400_Manufacture_Lady_of_The_Sea_Payoon_Limited_Edition_69111450.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...