Přejít na obsah

Hodiny pro mámu s konkrétními požadavky


Doporučené příspěvky

Ahoj. Kamarádka shání hodinky pro mámu. Dlouhý léta měla nějaký Certiny, které už se dnes samozřejmě nevyrábí, ale na které je zvyklá a dcera teď pro ní jako dárek shání něco nového.

její požadavky:

hranaté

titan

Vodotěsnost 100m

cena by neměla přesáhnout 20k.


tady nějaký fotky, co mi posílala, že by se ji pro mámu asi tak líbilo, že jsou podobné těm, co má teď (měla by teď mít šedý cifr)

543557FF-0527-4302-A18E-658832E2F578.jpeg.5f640a904aa0447bcaab670ff721d27c.jpeg

1CF14509-9830-498D-B020-E751F9884094.jpeg.8be69618f228bda6b19689bae097f471.jpeg

Dáte mi nějaké další podobné tipy?

 

 

 

 

Upraveno uživatelem krži
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak docela ostrý filtr to je. Za mě ty bikolory, vypadají šmrncovně a navíc datumovka je užitečná komplikace 
Pořadí bikolor - bílý cifr v příloze - a třetí místo zaujímají černé.

 

titan.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty zlaté indexy jsou čitelné docela dobře. Ten černý ciferník mi přijde až moc kontrastní, zato ten bikolor tomu dává jemnou eleganci. Člověk by sice kousek ušetřil, ale zas by třeba žil v pocitu "kdybych si kousek připlatil, co jsem mohl mít....". Je to těžké ale je to dost peněz na to, aby ses snažil ušetřit, že.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, hranaté jsou v menšině a dámské teprve.
A ty co máš v hledáčku se nemusí líbit každému,
(taky mohl kolega palom uvést pořadí dle jeho vkusu škaredé-škaredší-nejškaredší, ať to pořadí není jen na dvoučlennou komisi;o)

ale parametry splňují, tak se spíš zaměř na to, který kus konkrétně a kde je za nejlepší cenu

Ale stejně, ciferník má být kruhový ;o)

 

 

 

certina-urban-collection-ds-8-lady-quartz-cosc-c033-251-55-031-00_1460940120190827114628.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dovoluji si doplnit další prvky jako tepelná vodivost, omak, barva. I samo slovo titan je překrásné ;o) a materiál má chlubicí potenciál.

kupodivu kámoška má alergii na nerez, to jsem si myslel, že ani nejde. a jo.



 

 

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


 

před 3 minutami, Datel napsal:

dovoluji si doplnit další prvky jako významně nižší tepelná vodivost (nestudí), omak, barva. I samo slovo titan je překrásné ;o) a materiál má chlubicí potenciál.

 kupodivu kámoška má alergii na nerez, to jsem si myslel, že ani nejde. a jo.



 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Downgrade na ocel... no nevím, když setrvalá "kvalita titanu" vede k tak zoufale úzkému výběru. 

Aby bylo jasno, nemám nic proti titanu, těch pozitivních věcí je u něj myslím dost, sama ho mám ráda. Akorát když se v celém vlákně sejdou troje hodinky, které jsou ve skutečnosti jenom barevnou variací na jeden model, tak by rozšíření na ocel mohlo hodně pomoct. 

Jinak mě napadla Boccia, jenže to jsme zase na úplně jiným levelu než certiny bohužel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nono. Super titanium Citizenské nemá chybu. Akorát pro dámu nic podobného v jejich kolekci nevidím. A Boccia - před dvěma lety bych to viděl jako super Kauf... Tady jsem jaksi a docela neoprávněně zpychl a už by mne neuspokojovaly.... Každopádně když si jedny hodinky zamiluješ, tak je jedno z kolika jsi vybírala, oder?

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, když se zrovna potká nabídka s poptávkou, tak je jedno, jestli byl v nabídce jeden nebo deset kusů.

Akorát jak velká je šance na takové setkání, když dojde k tomu prvnímu případu (tzn. jedny jediné hodinky v nabídce)? 

 

Upraveno uživatelem KatkaB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby náhodou došlo na úvahu, že by mohla být i ocel, tak bych doporučila C028.310.11.116.00

Certina DS Prime Shape

Možná by bylo užitečné i to, že mají pouzdro skoro o 1 cm širší než ty certiny na začátku vlákna, jsou tudíž  (při podobně barevném ciferníku) čitelnější.

V Koscomu jsou teď za dobrou cenu. https://www.hodinky-koscom.cz/certina-ds-prime-shape-c028-310-11-116-00-k0002719

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...