Přejít na obsah

Jaké Lange máte právě na ruce


MaxT

Doporučené příspěvky

Ty Ruhly, ale v modrém byly takřka před 50. lety mými prvními hodinkami. Mám je dodnes.

No a nejspíše právě proto jsem po představení Zeitwerku někdy před více než 10. lety prohlásil, že tyto budu mít.

V té době to byl ale spíše výkřik do tmy než realita, bylo naprosto nereálné zaplatit je. No nakonec jsem po 10. letech našetřil a dal si dárek k vánocům.

Konec pohádky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, MaxT napsal:

Ty Ruhly, ale v modrém byly takřka před 50. lety mými prvními hodinkami. Mám je dodnes.

No a nejspíše právě proto jsem po představení Zeitwerku někdy před více než 10. lety prohlásil, že tyto budu mít.

V té době to byl ale spíše výkřik do tmy než realita, bylo naprosto nereálné zaplatit je. No nakonec jsem po 10. letech našetřil a dal si dárek k vánocům.

Konec pohádky.

Krásná pohádka 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, MaxT napsal:

IMG_0258 2.jpg

 

před 26 minutami, xbraj19 napsal:

Jsou boží. Ja bych volil asi bílé zlato, tam se mi víc líbí barevné kombinace cifru. Ale i toto je pecka 👍🏻

Jo, v bielom zlate s tmavým cifrom vyzerajú fajn a prekvapivo sedia aj na tenkej ruke. Ale tá hmotnosť tam už je poznať.
(butik v Bruseli)

IMG_20191113_154300.jpg

Upraveno uživatelem misso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jsem vždycky chtěl tyto a protože všechny typy s komplikacema jsou obrovské. 
A nemám rád bílé zlato. 
Chtěl jsem nejnovější model Lumen, ale byly vyprodány dříve než je ukázali. 

Upraveno uživatelem MaxT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, JoyStick napsal:

Proč by to nešlo srovnávat :) Ten disk přeci můžeš udělat stejnym způsobem i u datumu. 

Míněno nikoliv konstrukčně, ale uživatelsky. Na datum koukáš jednou dvakrát denně a je to samostatná informace, čas odečítáš denně mnohokrát a minutové okénko je jen polovina informace. Příčka by v tomhle připadě vadila jak esteticky, tak prakticky (někdy potřebuješ mrknout na hodinky rychle či nenápadně a bez příčky je odečet z učitých úhlů prostě snazší).

Jinak souhlas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 31. 12. 2021 v 14:23, misso napsal:

 

Jo, v bielom zlate s tmavým cifrom vyzerajú fajn a prekvapivo sedia aj na tenkej ruke. Ale tá hmotnosť tam už je poznať.
(butik v Bruseli)

IMG_20191113_154300.jpg

Toto je za me absolutni pecka - az budu velky, tak toto si jednou podirim na formalni schuzky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...