Přejít na obsah

Jaké Lange máte právě na ruce


MaxT

Doporučené příspěvky

před 13 minutami, dr.sphinx napsal:

Dík, je to už vlastně nějakej pátek, co jsme se o tom bavili. Musel jsem si holt počkat no :) 

 

Tohle se prostě neomrzí. Nikdy. Jednoduchej strojek, ale bez kompromisu (teda možná s jedním, dvěma, ale dost teoretickejma a subjektivníma).

Je to tak, čas prostě rychle běží a to je oč tu běží😉 to je krása!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, ragu napsal:

Co bylo rozhodující při výběru Lange oproti třeba VC Patrimony?

Celková stylizace, nevadí mi přiznat, že i image značky (v high-endu záleží fakt i na drobnostech -  třeba blbej název nějaký produktový řady to může úplně pokazit), alpaka, no a hlavně v týhle už dávno nevyráběný 40mm WG verzi možnost mít to jako takový pseudouniverzály. 

Když jsem  Lange poprvé měl v ruce, fakt mě to zasáhlo - a to už jsem předtím měl v ruce leccos.

Co se strojků týče, fakt záleží, co člověk hledá - třeba fanatika přes inward angles základní ALS uspokojit nemůžou (to je zase zrovna parketa VC, to fakt uměj). U Lange mě oslovuje, jak je setrvačka zpravidla distingovaně stranou primitivní dřiny zbytku strojku :) 

Ještě k příběhu/image: je to skoro lokální značka. Všechny hodinkový marketingový příběhy mi jsou obecně spíš protivný, ale tohle je výjimka potvrzující pravidlo - nebejt konce komoušů, nebyl by ani moderní Lange a ani svět, ve kterým se mi žije výrazně líp, prostě mi jako středoevropanovi celej ten balík dává smysl. 

Pindat bych o tom moh tak hodinu a půl, je to výsledek nekolikaletýho rozhodování, jehož součástí byl i experimentální nákup dvou dvouruček. 

No a v neposledni řadě: Ručně rytý kokot rovnováhy, ošukané zlaté kočičky :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, dr.sphinx napsal:

Černobílá jim prostě tak nějak sedne.
312c330b865b41f1a836cb51d2576a33.jpg

Nádhera 😍 Obrovská gratulácia, nech dlho robia radosť. Lange je topka, ich príbeh je v mnohých veciach strašne sympatický, nehovoriac o komunikácií s nimi. Skvelý výber.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 13. 5. 2022 v 9:46, Dee napsal:

Lepší fotky by to fakt chtělo, z dálky to vypadá jako DW ale zblízka je fakt vidět, že i "budget Lange" jsou pořád Lange.

image.thumb.jpeg.35518029b6ad6405c612cbd91d8d1765.jpeg

Milujem tieto DW 🙂 Dokonalé čisté tvary, nech dlho robia radosť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...