Přejít na obsah

Luneta nelícuje - TH Aquaracer


DavsonZ

Doporučené příspěvky

Ahoj, chtěl bych Vás požádat o radu. V pondělí jsem si vyzvedl hodinky TH Aquaracer WAY211A.BA0928 po záručním servisu. Dnes jsem si všiml, že úplně nelícuje luneta. Chtěl bych se Vás zeptat zda to vidíte stejně nebo je vše v pořádku a jde jen o mou domněnku? Děkuji za názory.

 

3ACA9192-A109-4B0C-92DA-BFEA5B9F6170.jpeg

A6EF32BF-9320-416F-89C2-B8B36C597754.jpeg

38FE7E38-1041-405F-A4C1-308F39DF138E.jpeg

0D6B0A0D-DDD3-4618-B612-CB2E31D883D6.jpeg

18B7D680-7680-4B6F-AA02-2C9C1F98D755.jpeg

0F68B27D-7A32-43A0-9954-6FAB52EC6EBD.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, shewcza napsal:

To bych taky nevydýchal. S čím si je měl na reklamaci? Calibre 5?

Poprvé nedržela rezerva chodu, provedli opravu. Asi za měsíc se začaly zpožďovat asi o minutu denně a zmagnetizované nebyly. V pondělí jsem si je vyzvedl a řekli jen, že vyměnili celý strojek za nový. No a dnes jsem zjistil toto, takže mě čeká třetí návštěva během 2 měsíců😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, shewcza napsal:

Tohle by mohli vyřešit na místě. Předpokládám, že na výměnu je posílali do Švýcarska, ale tohle je banální věc. To opraví snad na počkání. Nenech si je znechutit, jsou to skvělé hodinky.

To určitě nenechám 🙂 jsou to nyní mé nejoblíbenější! Jen mě štve, že sotva je mám zpátky, tak zase budou pryč. Ale tak třeba u Hanáka překvapí a zvládnou to rychle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mi volal pan Hanák, ať hodinky donesu, takže dnes návštěva u Hanáků. Luneta srovnána asi za 2 minuty, prý byla jen nějaká packa, která je pod lunetou, ohnutá. Tak doufám, že již bude vše v pořádku. 😀 

Díky Všem za rady.

A2D05242-7215-42D3-9870-87FC71F4EEFE.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Micey napsal:

No tak supr. A pan Hanák ti volal na základě tohodle vlákna, nebo už jsi mu něco psal..?

Po tom, co jste mi potvrdili, že je opravdu špatně usazená, jsem poslal email se stejnými fotkami jako tady. Na základě kterého mě kontaktoval. Jestli to pročítá tady netuším😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě musím říct příjemná zkušenost se servisem u Hanáka. Opravy byly rychlé - první asi 9 dnů a druhá s výměnou strojku 14 dnů.   Nevím jestli je nějaký rozdíl v rychlosti v tom, že to byly záruční opravy. Komunikace taky super 👍 ale stejně doufám, že už bude vše v pořádku 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...