Přejít na obsah

Seiko 63MAS (řada SPB...)


Ace84

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Waya03 napsal:

Na waffli jsou fakt pohodlný.@Ace84 a ten tah cos postoval má taky diashield, tj. stejnou barvu jako 63MAS?

Dotaz na majitele, luneta vám doléhá těsně na pouzdro, nebo tam máte malou mezeru? Když na lunetu zvrchu zatlačím tak to jakoby zapruží a jde to domáčknout naplno. Bavím se o mezeře o cca. tloušťky papíru.

 

Barva je stejná. Předchozí verze měla taky diashield. Mezeru pod lunetou mám v tloušťce listu papíru také.

20200829_170855.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 182
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Barva je stejná. Předchozí verze měla taky diashield. Mezeru pod lunetou mám v tloušťce listu papíru také.
20200829_170855.thumb.jpg.ae383d4a55f3118a912eca163b57937a.jpg

Díky za ověření! Mezera je tedy asi OK, jen si říkám ze se asi časem dost zanese různým bordelem. Na tah jsem se ptal, protože mi nevyhovuje ta spona s extenzí, potřeboval bych něco subtilnějšího. Holt mám tenkou ručku :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 149 to je standardní Seiko zelená lumi. Nepozoruji na nich negativní ani pozitivní odchylku. Ty hnědé se mi líbí v tom jak je lumi krémová aby sedla k odstínu ciferníku. To, že svítí modře jsem nevěděl, ale předpokládám, že svítí o něco méně dlouho než standardní zelená lumi. Mám tuto krémovou na Ninja želvách a sumech a svítí kratší dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...