Přejít na obsah

Seiko 63MAS (řada SPB...)


Ace84

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 182
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 minutami, Waya03 napsal:

Já poptával origo guma a ta prý za 2300,-. Když budeš chtít tak vyměním tah za gumu s doplatkem pouhých 9600,- 😄

No paráda 😂😂 Tomu říkám nápad 😂😂😂

Neee, vážně se fakt asi zbláznili 😔

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je cajk, já potřeboval 2 články náramku na GS a za jeden chtějí 3 200kč. Takže jsem objednal jeden a zahájil krabičkovou dietu za ušetřené prachy :lol2:

 

Ale teď vážně, je to fakt. Bych raději objednal z ebay ten náramek ze SPB053 jak fotil Ace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, shewcza napsal:

To je cajk, já potřeboval 2 články náramku na GS a za jeden chtějí 3 200kč. Takže jsem objednal jeden a zahájil krabičkovou dietu za ušetřené prachy :lol2:

 

Ale teď vážně, je to fakt. Bych raději objednal z ebay ten náramek ze SPB053 jak fotil Ace.

No to je taky darda 😔

Koukal jsem na Strapcode, ale otázka jak to bude sedět 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, něco takového. Ale s tímto prodejcem zkušenosti nemám, takže nemůžu slíbit kvalitu zboží, které ti přijde.

Já kupoval před dvěma lety ještě na SPB052 z Hong Kongu za cca 3000 kč a přišel 100% originální tah, který seděl i barevně včetně diashieldu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Ace84 napsal:

Ano, něco takového. Ale s tímto prodejcem zkušenosti nemám, takže nemůžu slíbit kvalitu zboží, které ti přijde.

Já kupoval před dvěma lety ještě na SPB052 z Hong Kongu za cca 3000 kč a přišel 100% originální tah, který seděl i barevně včetně diashieldu.

Ahoj, děkuji moc za info 🙏

Tento by měl být Hong Kong viz foto a clo a daň se platí ? Děkujiii48194D8B-E4B8-45F6-BDCF-26F9ED4519C8.thumb.jpeg.e293af2d11bf22fa23f98b5fffd4f25a.jpeg

A náhodou nevíš jestli je v Strapcode v pohodě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že varianta Strapcodu mě nenapadla a to tam beru celkem dost. Když to tak sleduju, tak mě mírný rozdíl v odstínu nějak nevadí.

 

Starous: s největší pravděpodobností budeš platit DPH 21% celníkům. DPH je zanedbatelné. Přesto jsou tyto extra náklady v porovnání s cenou nového originálního tahu zanedbatelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Ace84 napsal:

Je fakt, že varianta Strapcodu mě nenapadla a to tam beru celkem dost. Když to tak sleduju, tak mě mírný rozdíl v odstínu nějak nevadí.

 

Starous: s největší pravděpodobností budeš platit DPH 21% celníkům. DPH je zanedbatelné. Přesto jsou tyto extra náklady v porovnání s cenou nového originálního tahu zanedbatelné.

Děkuji noc za info a ochotu..

Vyplatí se to určitě i s DPH a clem, to je v pohodě.. 

Stracode je dobrá kvalita? Ale není to originál, což by mne asi nevadilo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Ace84 napsal:

Strapcode tahy jsou v 99% případech mnohem kvalitnější než Seiko tahy. Což je taky důvod proč jim ten business tak kvete. :)))

Ahaaa, to jsem nevěděl. To že tam nebude napsáno Seiko přežiju 😂

Děkuji mooc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále si můžeš sehnat sponu Seiko, která se občas potuluje tady v interci. Pokud ti bude sedět šířka tahu a spony, tak není problém použít originální. Věřím tomu, že Seiko spon tady bude k prodeji několik když si podáš poptávku. Strapcode spony jsou fajn. Jen mi přijdou občas příliš mohutné, což v kombinaci s potápkami není problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Ace84 napsal:

Stále si můžeš sehnat sponu Seiko, která se občas potuluje tady v interci. Pokud ti bude sedět šířka tahu a spony, tak není problém použít originální. Věřím tomu, že Seiko spon tady bude k prodeji několik když si podáš poptávku. Strapcode spony jsou fajn. Jen mi přijdou občas příliš mohutné, což v kombinaci s potápkami není problém.

Taky nemám problém když je tah mohutnější, mám to raději...

Asi ho vezmu tedy na Strapcode..cca 90-115$AC035FDF-DB69-446D-A8A9-2C31E25E0CE1.thumb.png.b7b393b3d92a1ca06eb3e5ea037018bc.pngF0B0D6BA-F2CD-4261-9A87-9A8E26983E98.thumb.png.7f7c69b5db3d527551af2ffa702c8199.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...