Přejít na obsah

Seiko 63MAS (řada SPB...)


Ace84

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 182
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Pivas Já zničil ten tropic z Watchgecko, byl fakt dobrej 😞  Stěžejku jsem nakonec prorval ale když jsem to ještě trochu rovnal tak to najednou v jednom místě prasklo. Měl jsem nutkání objednat spolu s tou novou wafflí i ten stejnej Tropic a zapomenout že se to kdy stalo 😄 Ale nakonec on k těm 63MAS podle mého opravdu zas tak skvěle nepasuje. Jinak na tom Watchgecko mají i divers stěžejky co mají koncovky tlusté jako Seiko, ale jsou tlusté jen 2mm místo 2.5mm, takže jsem teď zásoben a můžu začít experimentovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem se dostal k těm "pro mě". zklamání z lunety. těch 120 clicků, jeden lehčí mezi indexama, druhej důraznější na index, ale kolem dokola to nebylo konzistentní, takže nastavit 30. minutu se mi nepodařilo ani napopátý - tam ten těžší click, na kterej ta luneta spíš sklouzne, je na pozici 30,5. tak jsem si nechal ukázat exemplář s hnědým cifrem a tam luneta úplně jinej, ještě divnější pocit. nechal jsem si dát do ruky marinemastery, jestli jsem se nezbláznil, nebo jestli jsem si po ránu nenasadil ruce volšový. ale ne. prostě na tuhle lunetu bych se nechtěl spoléhat. zlatý SKX, zlatý monster, lepší 50 atmos, geniální luneta damasko!

fakt jsem je chtěl, ale ušetřil jsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 8. 2020 v 16:46, huhu4d napsal:

hmm, ked skladali moje, vypili vela sake....

u řadových modelů, kde toho valí tisíce bych to pochopil, že to občas ujede. Ale proč si ku..a nemůžou pohlídat  aspoň ty limitky.

Upraveno uživatelem xbraj19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, huhu4d napsal:

Inac hodinky su to krasne, podarene. Ak mate kus, na ktorom vsetko sedi, je to paradny kusok na nosenie.

Huhu, tys je objednal online? Respektive s doručením poštou? Nebo jsi to přehlédl osobně? Já tu chybu jednou udělal také. Paradoxně na předchozí verzi spb053. Od té doby kupuji Seiko jen osobně a 3x to zkontroluji a nebo od ověřených prodejců, kteří by mi něco takového neposlali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na waffli jsou fakt pohodlný.@Ace84 a ten tah cos postoval má taky diashield, tj. stejnou barvu jako 63MAS?

Dotaz na majitele, luneta vám doléhá těsně na pouzdro, nebo tam máte malou mezeru? Když na lunetu zvrchu zatlačím tak to jakoby zapruží a jde to domáčknout naplno. Bavím se o mezeře o cca. tloušťky papíru.

63aac95cbe0a64ccb7ad0a47d240743e.jpg
a8d6175726028c76d2eb8459c85d7ac5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...