Přejít na obsah

Nove Certiny DS Action 38mm


Arminius

Doporučené příspěvky

Ahoj,

upozorňuji na nové hodinky Certina, které budou k dispozici někdy na podzim. Dívám se už dlouho po nějakých menších hodinkách, a tyhle mají průměr 38mm a vzhledově jsou alespoň podle mě velmi pěkné. Tak jen upozorňuji pro další zájemce s menším zápěstím, že by to mohlo být pro ně :)

Model: C032.807.11.051.00

Průměr / výška:    38 mm / 12,2 mm
Materiál Pouzdra:    Nerezová ocel
Materiál Sklíčka:    Safír
Barva ciferníku:    Černá
Strojek:    Mechanický - automatický nátah
Typ strojku:    ETA Powermatic 80.611
Korunka:    Šroubovací
Sklíčko:    Safír antireflexní úprava
Voděodolnost:    30 ATM (300 m)
Rozteč nožiček:    19 mm
Pevné dýnko:    Ano
Náramek / řemen:    Nerezový náramek

 

certina.jpg.078bb70ecede1a6d6e24b17ac112e0b4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jasne no Davosu beru jako Rolex homage a po zkusenosti se Steinhartama proste vim, ze to pro me neni. Nejdriv jsem si rikal, jaka je to nadhera za ty penize, ale nakonec po par mesicich jsem se citil, ze nosim na ruce Rolex wannabe fake. Takze Davosa za me ne.

Wardy neznam, ale designove co jsem se tak dival mi uplne nesedly.

Tyhle Certiny vypadaj proste jako pekne decentni neprerostle hodinky pro kazdy den, a s aspon jakz takz vlastnim designem a historii, takze minimalne si je pujdu zkusit a uvidime :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po měsících...

Co se týče zpracování, tak bych se ničeho od Swatch Group v týhle kategorii nebál. Certiny jsem zatím neměl, ale co jsem vlastnil Tissoty, Hamiltony, Longiny... tak nikdy nebyl nejmenší problém.

Pokud jde o hodinky samotné, pro mě je to trochu moc nuda. Aspoň trocha barvy na ciferníku nebo ručkách by jim prospěla. Jinak vlastním Ch. Ward Trident 38mm a upřímně musím napsat, že už je to spíš ženský rozměr a 40 mm je podle mne mnohem lepší volba na zápěstí s obvodem 16 cm a víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nemáte je už náhodou někdo? Já si je asi půjdu zkusit, ten rozměr mě hrozně láká. Kromě Steinhartů 39mm a Tudoru BB 58 (s diametrálně odlišnou cenovkou) takhle kompaktních diverů s konzervativnějším vzhledem moc není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...