Přejít na obsah

Omega Seamaster Nekton


Ondrej71

Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, Liqid napsal:

Omega to začína sekat jak Seiko, už mají 47 variant bondovek https://www.omegawatches.com/watches/seamaster/diver-300-m/catalog?p=2

Aj ja mam ten pocit, ze uz to prehanaju. Zrejme treba ich marketingu pripomenut, ze menej je niekedy viac.
Ich ponuka uz zacina pripominat kramik vietnamskeho predavaca - cim viac pruhov, tym viac adidas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z dlhodobeho hladiska a z pohladu hodnoty znacky si vsak myslim, ze chrlenie verzie za verziou je kontraproduktivne. Pozrite na Rolex - ten sa striktne drzi modelovej rady a akosi mu to ide.

Samotne hodinky vyzeraju fajn, kvalitne materialy, pevne dynko... Len hodnotim strategiu marketingu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, miguel napsal:

Z dlhodobeho hladiska a z pohladu hodnoty znacky si vsak myslim, ze chrlenie verzie za verziou je kontraproduktivne. Pozrite na Rolex - ten sa striktne drzi modelovej rady a akosi mu to ide.

Samotne hodinky vyzeraju fajn, kvalitne materialy, pevne dynko... Len hodnotim strategiu marketingu...

To su mohutaky říct, že z marketingového hlediska je to skvělý tah, protože víc modelů oslovuje víc lidi. 
 

Rolex má výhodu, že Každý New money ho vidí jako sociální status, jako důkaz, ze to konečně dokázal, stejně jako BMW/Audi 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zabudnime na chvilu na pozerov, ktori si kupia Rolex, lebo "na to maju" a pozrime sa na znacku ako taku. Tam kde sa Rolex nachadza je aj vdaka marketingu a limitovaniu dostupnosti/typu modelov. Hnusna politika, ale zrejme to takto funguje. Preto mam pochybnosti, ci Omega ide co sa tyka rangu hodiniek tym spravnym smerom. A to hovorim ako zaryty fanusik a majitel Omegy!!! Jednoducho si stojim za tym, ze mat patdesiat variantov jedneho modelu je kontraproduktivne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu komentovat marketing (ačkoliv jakoukoliv NODATE mutaci klasické DATE řady nadšeně vítám - je jich jako šafránu).

Klady: Moc se mi kromě absence datumky libí červené akcenty, provedení plného dýnka (a to jsem se postupně stal u inhouse potápek spíš fandou průhledu). Reliefní vložka lunety nepochybně nebude tak prakticka jako hladká keramická, ale zejména v kombinaci s gumou hodinkám hodně sluší.

Zápory: V kombinaci s kovovým náramkem na mne působí ta luneta už maličko těžkopádně. Vnější kónický heliák mě furt ještě rozčiluje a slovo Nekton mám bohužel nesmazatelně spojené s olejovkama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...