Přejít na obsah

Glycine Airman


Doporučené příspěvky

TL;DR: Mám nový hodinky, skočte dolů na fotky 🙂

Tak nevím, jestli je to se mnou vážný, nebo je to normální. Začalo to Quartz Tissoty, se kterými jsem byl naprosto spokojený (to byl leden a já měl představu o tom, že jsem OWG). Pak jsem usoudil, že je škoda, abych si někde dodrbal to PVD, takže by to chtělo nějaké hodinky na rizikové aktivity - vyhrály Deep Blue potápky (začátek března). Zjistil jsem, že automaty jsou super a hodinky spokojeně střídal (Deep Blue měl na ruce víc). 

Pak se objevil výprodej u ChW a já 3x málem koupil bronzový Tridenty (ale pokaždé byl někdo rychlejší). To mě přesvědčilo v tom, že chci bronzové hodinky. Tedy nalezl jsem sobě a objednal OceanX Sharkmaster Bronze http://oceanxwatch.com/collection/SHARKMASTERBRONZE44mmautomatic/SMB523

Když jsem je držel v ruce, přišlo mi líto, že mi ten bronz zajde (patina mě chvíli láká a chvíli se s ní neumím smířit :-)). Navíc se mi nelíbilo, že je to konfekce bez příběhu s "obyčejným strojkem" z v podstatě noname fabriky v Asii. Takže druhý den šly zpátky (to byl květen). Stejně to ve mě pořád hloubalo, hledal jsem ideálně Swiss made hodinky s příběhem a historií. Chvíli koukal po německých pilotkách (v košíku už byly Steinhart s 7750, pak jsem se lekl výšky a nositelnosti), pořád tam vzadu vystrkoval růžky ten bronz. 

Nakonec jsem se rozhoupal (abych na poslední chvíli couvl z bronzu zpět k nerezu). Mají příběh (i když uznávám, že tento konkrétní model od toho původního příběhu urazil kus cesty), mají fajn strojek, mají příjemnou komplikaci (GMT, ač ne true) a jsou Swiss Made. A i když to nejsou B-Uhr, jsou to opravdové pilotky 🙂

Takže tady je moje poslední akvizice (a všem, co to plácání dočetli až sem, gratuluji):

A teď už opravdu končím, mám všechno (i když... :-)).

IMG_20200821_152713.jpg

IMG_20200828_074133.jpg

IMG_20200828_074249.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...