Přejít na obsah

Jake audioknihy prave posloucháte


Vit

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 142
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 8 minutami, Lynx12 napsal:

Právě jsem se pustil do Kotlety: Underground, dost dobře namluveno Petrem Kubešem...

To je něco jako Metro 2033, ale v Čechách?
Nebo se to podobá Neffově románu TMA? (popř. TMA 2.0)

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Já teď začal poslouchat Rudého Zemana a je mi z toho stavu věcí špatně.
(věděl jsem že Z. je arogatní a lidi kolem něj jsou naprosto bezskrupulózní, ale to odkrývání detailů a souvislostí mě děsí)

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Vit napsal:

To je něco jako Metro 2033, ale v Čechách?
Nebo se to podobá Neffově románu TMA? (popř. TMA 2.0)

Ani Metro ani Neff....  je to spíš takovej kyberpunk... uchvátil mne hned svojí první knihou Hustej nářez ...

https://www.databazeknih.cz/autori/leos-kysa-12208

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja od nej poslouchal Asfalt, asi jsem moc stoura, ale prislo mi, ze nekdy resi az moc detailu ale pak tam nejake nedomyslene rozporuplne veci.
Jinak Metro poslouchane take, ale to prvni mi prislo lepsi.
Jinak jeste rad posloucham i scifi a jemu podobne. Takze dokonala Enderova hra a i Martan byl dobre namluveny.

Odesláno z mého SM-A715F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 9. 2020 v 10:20, kamilb napsal:

Tak porůznu, z Radiotéky něco z Království mluveného slova. To ale před lety zařízly kvůli tomu že tam někdo nacpal nové namluvené audio knihy. Mám ipod 120gb natlakovaný starým československým rozhlasem. Höger ,Pivec, Filipovský, Hrušinský, Chudík, Tříska, Krimi, horrory sci fi, atd..

Takový Krakatit namluvený jenom Munzarem z 1968, pecka. 

 

 

Nepotřebuješ si pomalu udělat zálohu na SD kartu a z bezpečnostních důvodů ji uložit mimo domov?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, milhauszn napsal:

Ja od nej poslouchal Asfalt, asi jsem moc stoura, ale prislo mi, ze nekdy resi az moc detailu ale pak tam nejake nedomyslene rozporuplne veci.
Jinak Metro poslouchane take, ale to prvni mi prislo lepsi.
Jinak jeste rad posloucham i scifi a jemu podobne. Takze dokonala Enderova hra a i Martan byl dobre namluveny.

Odesláno z mého SM-A715F pomocí Tapatalk
 

Asfalt není od Kotlety, nýbrž od Kopřivy 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 9. 2020 v 10:20, kamilb napsal:

Tak porůznu, z Radiotéky něco z Království mluveného slova. To ale před lety zařízly kvůli tomu že tam někdo nacpal nové namluvené audio knihy. Mám ipod 120gb natlakovaný starým československým rozhlasem. Höger ,Pivec, Filipovský, Hrušinský, Chudík, Tříska, Krimi, horrory sci fi, atd..

Takový Krakatit namluvený jenom Munzarem z 1968, pecka. 

 

 

Inspiroval jsi mne podívat se, kolik mi audioknihy zabírají ... 192GB ... to jsem ani netušil, že jsem toho tolik nasbíral....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, milhauszn napsal:


Tak jo, od Kotlety jsem poslouchal Spad
 

SPAD je výbornej, zvláště povedeně ho načetl Borek Kapitánčik ... škoda, že nedělal 4. knihu (Řetězová reakce, čte Markéta Burešová, ještě jsem neslyšel)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Apka do tel. mujRozhlas.
Pořady ČRO se dají stáhnout do offlinu a poslouchat třeba v autě. Dá se vytvořit playlist.
Aktuálně sjíždím Příběhy slavných značek. Např. Marlboro, Rolex, Ritz.... Sice trochu povrchní informace, ale pokud to člověka zaujme tak si zbytek dohledá na netu.
Je tam toho mraky, zajímavé rozhovory, povídky, atd.

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 9. 2020 v 9:17, Vit napsal:

 

Já teď začal poslouchat Rudého Zemana a je mi z toho stavu věcí špatně.
(věděl jsem že Z. je arogatní a lidi kolem něj jsou naprosto bezskrupulózní, ale to odkrývání detailů a souvislostí mě děsí)

Existuje takove porekadlo:

Kdo chce psa bit, vzdycky si hul najde. 

:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SPAD je výbornej, zvláště povedeně ho načetl Borek Kapitánčik ... škoda, že nedělal 4. knihu (Řetězová reakce, čte Markéta Burešová, ještě jsem neslyšel)
Souhlas, nacteny byl super. Ted ale posloucham knihu Proc spime od Matthew Walker, kterou nacetl tez on, ale nejak mi ten hlas k tomu nesedi a nejak se nedokazu soustredit.
Asi podobne jako kdyz jsem poslouchal Strucnou historii casu, kterou cetl Filip Svarc a stale jsem jen premyslel, zda ten kdo to cte, tomu rozumi, ale kniha byla darek... :-)

Odesláno z mého SM-A715F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy nevím, ale celkem se mi Kotleta, Kopřiva i Kulhánek lépe čtou, než poslouchají. A je celkem lhostejno, kdo je načetl.

Perunova krev i nářezy ( hustej, megahustej,...) by snad ještě šly, ale Noční klub to bych do uší asi nedal 😞

Je tedy fakt, že já čtu dost rychle, takže při poslechu někoho pomalejšího se nedokážu soustředit na detaily. No a pak je tu ještě ten detail, že ve vlaku si to nepustím, protože mi vadí sluchátka na uchu, v autě bych to měl moc rozkouskovaný, takže zbývá večer před spaním , no a to asi známe všichni 😄 Ale třeba Pratchett - Barva kouzel , nebo Plavba jitřního poutníka jsem před spaním zvládl na párkrát.  A třeba Saturnin - oblíbená to poslechovka mé ženy, toho vydržím posluchat na jeden zátah 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věřím, skutečně to asi bude tou rychlostí - podle údajů jsem knihu přečetl téměř 2 x rychleji, takže při pomalejším poslechu se holt nesoustředím a myslím i na něco jiného, čímž přicházím o požitek z knihy jako takové 😞 Marky s tím problémy nemá, ale ona čte pomaleji, jejího oblíbeného Vondrušku zvládám za cestu do práce a zpět - cca 2 hodiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 9. 2020 v 10:20, kamilb napsal:

Tak porůznu, z Radiotéky něco z Království mluveného slova. To ale před lety zařízly kvůli tomu že tam někdo nacpal nové namluvené audio knihy. Mám ipod 120gb natlakovaný starým československým rozhlasem. Höger ,Pivec, Filipovský, Hrušinský, Chudík, Tříska, Krimi, horrory sci fi, atd..

Takový Krakatit namluvený jenom Munzarem z 1968, pecka. 

 

 

A já bych doporučil uložení na dvou místech, přece jen jistota je jistota. Mám tu zbytečně volné místo 😁.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 9. 2020 v 20:56, efreeti napsal:

 

Petr Stančík - Mlýn na mumie

Nedávno sem to poslouchal podruhé

cover_image.1575448090.jpg

Jako kniha super, ale audio me moc neoslovilo. Ale musim priznat ze jsem hodne citlivy na to kdo a jak to cte. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...