Přejít na obsah

Zkušenosti s Casio G-Shock GG-B100-1AER


Markynin

Doporučené příspěvky

Dnes jsem byl v Teplicích v QuickTime obchodu a zkoušel jsem Casio G-Shock GG-B100-1AER. Musím říct, že se mi zamlouvají. Zkoušel jsem také Casio Protrek PRT-B550-1ER a pak ještě Casio GBD-H1000, ale ty GG-B100-1AER vypadají excelentně. Velikost mi vyhovuje. Máte s nimi někdo zkušenost? Našel jsem na interneru nějaké rozdíly např.1A a ty co jsem zkoušel jsou 1AER. Nevíte rozdíl? Cena je 9790Kč a za 14 dní jsou dny Mariane a je na ně sleva 20%. Lze je někde v zahraničí sehnat levněji než za 7832Kč. Má cenu o nich uvažovat? Díky za jaždý názor.
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Kluci, dáváte na minerální sklíčka u takových hodině nějaké folie?

Mám teď čerstvě GG-1000-1A3, je vidět že je sklíčko hodně zapuštěné, ale raději se ptám. Nemám s tím zkušenosti.

Joe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Ja som na ne objednal fóliu z aliho, len tak pre istotu. Na gcka zväčša chodí tvrdený plast, málokedy nájdem sklo. Na tieto prišla taká mäkká fólia. Je to dosť vidieť, keďže sú tam štyri záhyby bezelu. Mám ju tam, ale už by som ju asi nedal.

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 14. 3. 2021 v 14:42, Markynin napsal:

Černá klasika, chlapi, koukal jsem se, jak vyměnit baterii zde:

 

V 9:52 sec je tam výměna a nápis, že se musím něčeho na 2 sec. dotknout. Máte s tím někdo zkušenost, co to je? Díky

Hlavně nebrat baterii přes oba póly kovovou pinzetou :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Po roku...

Ahoj. Tak jsem po menším váhání koupil. Váhal jsem hlavně kvůli tomu, že nemají solar. Nicméně mám je z Koscom, kde mám doživotní možnost výměny baterie i s tlakovou zkouškou. A vyměnit baterii i doma nebude problém viz návod na YouTube. Když to zvládnu u jiných G-Shocků...
Zatím spokojenost, dobře se nosí, dobrá luminiscence ručiček i indexů, možnost nastavení přes aplikaci je super hlavně pro ty, co už hůře vidí (a negativní displej v šeru nic moc), super výbava senzorů včetně krokoměru, parádní vzhled. Dobrá hračka
Casio by mělo hodně zapracovat na aplikaci Casio Watches. Kroky nejde zatím exportovat do Google Fit. Mision log je sice dobrý, ale mohli by z něj udělat klasický GPS tracking pomocí telefonu s možností exportu do jiných aplikací a do gpx...
6d9560aca0a49310818181546e709b6e.jpg

Odesláno z mého IN2023 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...