Přejít na obsah

Oris Aquis vs. Mido Ocean Star Diver 600


Doporučené příspěvky

před 29 minutami, prischera napsal:

Mas moznost zajit v Praze do Koscomu? Pokud ano, tak klidne na vyzkouseni zajdi. I kdyz hned na zacatku reknes, ze si jdes jen hodinky zkusit bude se ti personal venovat s ochotou a mozna zkusi i neco jineho. Maji tam Rado, Oris i Mido. A treba si i vyberes :)

Díky za tip, mám to v plánu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Byl jsem v prodejně na kukačku, ale Mido nebylo skladem. Musím přiznat, že Rado získalo moje preference a Oris je asi ze hry. 

Pohled na Rado je celkem magický, luneta a klenuté sklo je perfektní. Škoda, že nejsou ještě vkládané indexy, to by byla již dokonalost. Pěkný detail je v podobě otočného znaku kotvičky.

Na druhou stranu musím přiznat, že v tak velkém množství hodinek jsem byl ztracen, výběr pokračuje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, watchboy napsal:

Pokud ti jako jediné mínus přijdou tištěné indexy místo aplikovaných, tak s tím bych se asi smířil :D 

Jediné co je celkem nemilé je fakt, že je před nedávnem nepříjemě zdražili z 46k na 51k

Indexy asi přežiji i šířku řemene 21 mm, přestože nepoužiji žádné svoje řemeny. 

Máš pravdu, že zdražení není nikdy příjemné, sice je to "pouze" 5 tisíc, ale k ceně hodinek už 10 procent. 

Počkám jestli nebudou na prodej zde, možná budou i ty tvoje, sice dnes říkáš, že si je necháš, ale nikdy neříkej nikdy.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...