Přejít na obsah

Vyhoření a zahoření


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ondro, odpovím za Frantu - nebylo...jelikož by obratem šly dál...

Pořád se říká "dobře bylo...", ale zase na druhou stranu jsem rád, že jsem si ty kousky vyzkoušel a pustil dál..takový je život...teĎ na vyzkoušení za 2 - 3 kila je toho tolik, že by mě to svědomí nedalo...ale jak říkali kluci..za doby kdy to bylo za pade nebo kilo se člověk to nebál nosit...svýho času jsem měl BLNR a byl jsem na prášky nosit hodinky v té době výrazněji pod 2 kila...dneska za 3 bych je asi ani nevytáhl z trezoru..

Zlatě za tyhle Garminy..(mám doma furt moony, SMP a PO, ale...tak nějak mi to nedělá radost...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Frantik napsal:

Tak jak jsem psal, muze to byt pomale promorovani, nez me to zase chytne naplno 🙂 Ale takto mi to ted prijde super diagnoza. PAM samozrejme porad nekde rezonujou, ty me asi zase cekaji 🙂 

Důležitý je, ze ses happy. I cesta je cíl a u hodinek to platí snad dvojnásob...ale Tebe si bez PAM proste neumím představit...bez PAM a bez Festiny😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
před 15 minutami, Frantik napsal:

Jedny hodinky nefungujou. Respektive fungujou na par tejdnu a pak chceš další 🙂

dalsi nebo novy? 😉

jasny, jedny jsou po case nuda, ale da se to resit dokoupenim druhyho kousku, kterej zase pustis, kdyz si uvedomis, ze mas ty nej 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
před 29 minutami, tenge napsal:

Ondro, odpovím za Frantu - nebylo...jelikož by obratem šly dál...

Pořád se říká "dobře bylo...", ale zase na druhou stranu jsem rád, že jsem si ty kousky vyzkoušel a pustil dál..takový je život...teĎ na vyzkoušení za 2 - 3 kila je toho tolik, že by mě to svědomí nedalo...ale jak říkali kluci..za doby kdy to bylo za pade nebo kilo se člověk to nebál nosit...svýho času jsem měl BLNR a byl jsem na prášky nosit hodinky v té době výrazněji pod 2 kila...dneska za 3 bych je asi ani nevytáhl z trezoru..

Zlatě za tyhle Garminy..(mám doma furt moony, SMP a PO, ale...tak nějak mi to nedělá radost...)

Chapu, kazdej to muzeme mit trochu jinak... ja mam jenom jeden drazsi kousek a to tenhle, nosim je porad a vsude, nebojim se o ne, a ani je nebudu prodavat, a radost mi delaji 😉

53F6F067-CCFA-4BFC-9E09-9F3F8332EB92.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, tenge napsal:

No ale vezmi si kdyby to pak z pozůstalosti prodávala tak chudák to prodá za 15k a utrhnou ji ruce..

Jasně, ale když s ničím jiným nepočítáš, tak je to vlastně dobrý a ještě někomu uděláš radost 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě asi vyhoření nehrozí, protože do fáze, kdy už bych roupama nevěděl co pořídit, se těžko dostanu. Mám vnitřně stanovený limit cca 20. tis. za hodinky, přes který nejdu. V hodinkovnici asi 10 kusů, z toho většina, které jsem dostal jako dar, nebo těch, ke kterým mám nějaký osobní vztah. Dary neprodávám, takže se mnou zůstanou navěky. Asi nejsem úplně klasický chronomagor. Časem bych si chtěl pořídit jen nějaké GS a tím budou veškeré mé potřeby saturovány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám podobný limit okolo tých 1000€, ale už sa troška otrása v základoch 😁

Začiatkom roka som asi tiež zažil vyhorenie, resp. bol som pracovne dosť vyťažený, takže som vo voľných chvíľach moc nemal chuť riešiť hodinky. Teraz mám však o dosť viac času a už mám aj vyhliadnuté nejaké kúsky 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...