Přejít na obsah

Prosím o tip na chytré sporty


Americkej

Doporučené příspěvky

Hodinky pro hloupého běžce. Požádal mě kamarád, ať mu něco poradím, jenže já jsem sportovní ignorant. Tahle kategorie šla doposud mimo mne. Do bazénu nosím GéeSa, na motorku Géšoky, jiný aktivity nepěstuju. Zadání má vcelku jasný, stárnoucí chlápek, co si nadělal kupu dětí až na starý kolena a teďka chce ošálit zubatou s kosou. Nějak si umanul, že každodenní běhání mu v tom pomůže, podle mýho akorát sbírá minuty mimo domov, ale nejsme tu, abychom ho soudili, nýbrž doporučili mu správný digi na tuhle aktivitu. Takže když to pozná tep, tempo, kroky, dejchání - kyslík a vůbec podobný fičury pro běhavej národ, bude happy. Až to s ním sekne, ten dlouhej pískavej tón z Dr.House nepotřebuje, to už bude fuk. Chudej není, lakomej vod nátury jo, takže strop bych viděl do dvaceti a to na mě ještě bude dělat xichty. Zas nemá smysl vyhazovat za laciný šmuky co neposloužej. Přes svůl lehký a nadnesený tón bych uvítal seriozní a dobře míněné rady, předem děkuju za sdílení osobní zkušenosti, to je víc než gúgl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nosím na běhání už půl roku Garmin Forerunner 245  a můžu doporučit. https://zivotsgarminem.cz/recenze-hodinek-forerunner-245-neco-z-fenix-5-plus-neco-z-fr-645-neco-uplne-noveho

Jsou sice hnusný jak noc, ale celá řada Forerunner (FR45, 245 a nejvyšší 945) je pro běžce jak ušitá.

Slušná výdrž, dobrá čitelnost trans, nový SONY GPS chip, nízká hmotnost a tlačítkové ovládání plus kvalitni aplikace se spoustou grafů atd. plus všechny ty fičury co jsou pro běžce naprosto ale naprosto zásadní. (např. hladina kyslíku v krvi). 😀

Pokud by garmin neměl nedávný výpadek, dal bych jim tak top score. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže nakonec ty Fenixy 6x pro solar titan odkejvl. Jenom je nemůžu sehnat v Evropě na titanovým náramku. Na Ebay jsou v Californii za litr éček, to už se začal ošívat. Samozřejmě dalších plus 350 výpalnej proces a jsou ze stolu. 
To bych řešil návštěvou Garmin prodejny a domluvou s nimi. Buď to objednají přímo oni, nebo dodají ke standardnímu silikonu ještě titanový náramek navíc. Kolik to ovšem vyjde, nevím. Zmiňovaný kolega triatlonista se spokojil s výměnnými silikony. Nicméně mám reakci, že u nás je se zastoupením Garminu řeč, reagují slušně a i stejně slušně řeší záruční i pozáruční případy. Tím bych si nebyl v případě Ebay Kalifornie zcela jist, nehledě na komplikovanou proceduru znovuvývozu a dalšího dovozu opravených hodinek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co já, hlavně on  Ale díky za tip, ať už na kovu nebo na silikonu, asi bude spokojenej, zatím se mu líbí. A já mám body za osvětu, protože doposud nenosil hodinky vůbec, žádný!
No tak výborně, snad to dopadne k jeho spokojenosti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výsledek: objednaný jsou Fenix 6 Pro safír, velikost prostřední 47 mm, má kostnatej 17,5 cm pařát, tam už by 51 mm verze X nedala smysl.  Verze titan kryt i titan náramek, safír a bez solaru. Prej i solary se musej dobíjet tak jako tak, přidá to cca tři-čtyři dny. V Olomouci je tenhle tejden naskladnili, takže ležej na krámě. Snad už je balej 🙂 

87827-10_78b3c9d0bcbef16c669d8240ee0cf5d7-60712-80387a78e3902a26eb61508c70e354c5c4a53jpg.thumb.jpg.8dce60efbb3ca5df4fdc1335f937802d.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výsledek: objednaný jsou Fenix 6 Pro safír, velikost prostřední 47 mm, má kostnatej 17,5 cm pařát, tam už by 51 mm verze X nedala smysl.  Verze titan kryt i titan náramek, safír a bez solaru. Prej i solary se musej dobíjet tak jako tak, přidá to cca tři-čtyři dny. V Olomouci je tenhle tejden naskladnili, takže ležej na krámě. Snad už je balej  
87827-10_78b3c9d0bcbef16c669d8240ee0cf5d7-60712-80387a78e3902a26eb61508c70e354c5c4a53jpg.thumb.jpg.8dce60efbb3ca5df4fdc1335f937802d.jpg
 
Výborně. Jinak ty solary se nemusí dobíjet co čtyři dny, i když samozřejmě záleží na užití. Onen kolega je má od května a za ty čtyři měsíce je prý dobijel dvakrát
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...