Jump to content

Kalendar ChronoMagu 2021

prischera
 Share

Recommended Posts

před 36 minutami, Snekofon napsal:

Já se taky hlásím - formát jako letos, nebo v 2019 - ale ten tmavý je asi lepší. Výběr fotek stejně nepasuje ve finále všem - i když to projde hlasováním. Realizační tým má si myslím dost vytříbený vkus, aby dokázal zařadit pěkné a rozmanité fotky. Například tento týden nemůžu z kalendáře spustit zrak.

Souhlas 🙂

• Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Já se taky hlásím - formát jako letos, nebo v 2019 - ale ten tmavý je asi lepší. Výběr fotek stejně nepasuje ve finále všem - i když to projde hlasováním. Realizační tým má si myslím dost vytříbený vkus, aby dokázal zařadit pěkné a rozmanité fotky. Například tento týden nemůžu z kalendáře spustit zrak.

presne… :-) taky se na ty Orisky nemuzu vynadivat, ty bych snad nosil i cifrem dolu…

Skvělý nápad! Bez kalendáře by tomuhle fóru tak nějak cosi chybělo. Je to takový hmatatelný výstup působení řady zdejších členů. Vždy jsem si minimálně 1 exemplář objednal a letos bych měl rozhodně zájem také. Už to vnímám jako tradici.

Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk

před 2 hodinami, prischera napsal:

Realizacni tym se vyjadril kladne. Zacal jsem s vyberem fotek. Bude to vyber z nepouzitych fotek do kalendaru z let 2015-2021. K dalsim informacim vytvorim samostatne vlakno.

Super, díky 👍