Přejít na obsah

EDC hodinky za 10-15k EUR - brainstorming


Doporučené příspěvky

před 19 hodinami, Frostie napsal:

Dělají, Club Date má možnost safíru a data, Ahoi pouze datum a steel back.

Aha, děkuji za upřesnění! Dle stránek Nomosu jsem totiž pochopil, že Ahoi mají možnost průhledného dýnka, ale u Club Date jsem to neobjevil.

před 18 hodinami, Dokusan napsal:

Co takhle Sinny?  (mají o fous větší průměr) 

https://www.sinn.de/en/Modell/6096.htm

x6096_V.jpg.pagespeed.ic.ur9jGZXtDq.jpeg

Jak sám píšeš, jsou o fous větší. :)

před 18 hodinami, shewcza napsal:

Chopard alpine aegle?

Bingo! Díky! Menší 36mm verze splňuje vše potřebné! Ty větší jsou již opět o fous větší - 41mm.

před 17 hodinami, miris napsal:

Jak píšeš, nemají průhled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli splňují přesně všechna ta tvá přísná kritéria, ale hodinky jsou to pěkný, i kdyby musel být menší kompromis.

 

https://www.ablogtowatch.com/chopard-alpine-eagle-watch-collection-world-debut/

 

Chopard-Alpine-Eagle-Gold-Steel-Luxury-Sports-Watch-aBlogtoWatch-1.jpg

Chopard-Alpine-Eagle-Gold-Steel-Luxury-Sports-Watch-aBlogtoWatch-5.jpg

Chopard-Alpine-Eagle-Gold-Steel-Luxury-Sports-Watch-aBlogtoWatch-132.jpg

Chopard-Alpine-Eagle-Gold-Steel-Luxury-Sports-Watch-aBlogtoWatch-19.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsou pěkný ale je to taková směska toho co teďka frčí :D tah z první generace Overseas, kulatá vertikálně broušená luneta skoro jak na Nautilech, do toho zapuštěné šrouby ala Royal Oak, ale cifr a ručky moc dobrý a materiál by mělo být nějaká spešl tvrdá ocel co se bude údajně těžko škrábat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 9. 2020 v 17:28, Liqid napsal:

Ještě ML Aikon 39

Vidíš to, na ty jsem úplně zapomněl a přitom jsou i za super cenu! :) Jen jsem tedy v rychlosti nikde nedohledal, kolik přesně na výšku mají, ale i 41mm mají skoro 10mm, tak bych tomu i věřil, že jsou pod 10mm.

V 16. 9. 2020 v 8:13, Exiztence napsal:

Osobně jsou pěkný ale je to taková směska toho co teďka frčí :D tah z první generace Overseas, kulatá vertikálně broušená luneta skoro jak na Nautilech, do toho zapuštěné šrouby ala Royal Oak, ale cifr a ručky moc dobrý a materiál by mělo být nějaká spešl tvrdá ocel co se bude údajně těžko škrábat.

Souhlasím, je to takový dost mišmaš a všehochuť. O tom spešl materiálu si budu muset něco načíst...

V 16. 9. 2020 v 21:01, Radek Cigi napsal:

Aikony znám, ale cena byla zadána na cca 10-15k Euro, tak jsem se snažil přiblížit i tímto.

Koukám, že jsem měl vlákno pojmenovat spíše "do 10-15k EUR", protože jako vždy - dolní hranice není. :)

před 11 hodinami, tombas napsal:

BINGO

vše sedí, pouze výška je o 0,4mm větší, ale to se snad dá přežít... no ještě cena je teda zase nižší 🙄:

https://www.bellross.com/our-collections#BR_05

Zarazilo mě, že některé recenze uvádějí pouzdro vysoké 10,5mm a jiné 10,7mm. Zajímavé. Každopádně další kandidát v kategorii "těsně nad".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...