Přejít na obsah

Dárek pro zákazníka - hodinkovnice, vrtič?


Doporučené příspěvky

Kolegyně obchodnice mě požádala o pomoc s výběrem pro svého zákazníka co rád nosí hodinky... možná sem i chodí :D

Požadavek byl na pěknou dřevěnou hodinkovnici kolem, nebo do cca 2000,-  Tak pokud má někdo nějakej osvědčenej tip...nebo už si tímhle výběrem prošel...dejte prosím vědět.

Na to konto jsem ji ještě poradil "Vrtič" ten prý neví jestli má....ale automaty nějaký prý má.  Takže to samé, nějaký dobře vypadající vrtič kolem 2000,- ?

 

Dík moc pánové za případnou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupila bych radši hodinkovnici než vrtič. 

S tím vrtičem se podle trefíš jedině tehdy, jestliže ještě žádný nemá. Pokud už má, tak ten dárek bude navíc. Je samozřejmě možné, že těch míst potřebuje ve vrtiči víc, ale podle mě takový nadšenec už s tím počítá a nějak to průběžně řeší (např. si koupí vrtič pro víc hodinek). 

Hodinkovnice - pokud má, může potřebovat na další hodinky nebo na jiné místo, zvláště když dostane darem něco opravdu hezkého a luxusního, takže vlastně má důvod tu starou poslat dál.  

Plus hodinkovnice se hodí na jakékoli hodinky, vrtič jenom na automaty. 

Kupón je samozřejmě největš jistota. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, pkd napsal:

na etsy se najdou pěkné krabičky, leckdy i ručně vyrobené.

Tak díky moc! Toto mělo velký úspěch..spousta skříněk se jí libí..jen se teď řeší doprava atd. Do ČR toho totiž moc neposílaj + clo?.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Spongebob napsal:

Tak díky moc! Toto mělo velký úspěch..spousta skříněk se jí libí..jen se teď řeší doprava atd. Do ČR toho totiž moc neposílaj + clo?.. 

No záleží na tom odkud je prodejce, je to tam takový mišmaš. V levém sloupečku vespod je mezi filtry "shop location", tím se pak dají vyřadit prodejci, kteří nejsou z Evropy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...