Přejít na obsah

ROLEX TUDOR DATE - replika..?


Udet

Doporučené příspěvky

Dobry den, ahoj,

 

hledam nejake zajimave hodinky pro manzelku k vyroci a uz jsem par noci venoval sjizdeni ebay site, diskuzi atp. A dosel jsem k zaveru, ze potrebuji slyset nazor zkusenych [cti poblaznenych] clenu tohoto mileho fora.. :)

Zene se libi podobny styl hodinek tyto nebo tyto

 

Je ji jedno, zda je to quartz ci mechanika, ale libi se ji, ze ty moje tikaji :D

 

Muzete mi, prosim, vyjadrit svuj nazor k pravosti techto hodinek?

 

A kdyz dostanu nejake dalsi rady / tipy, bude to skvele (do 20 TCZK). BTW: nyni nosi Seiko Premier

 

Dekuji, Tomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, to není replika, je to originál. Ovšem vzhledem k tomu, že se jedná o dámské hodinky, tak ta cena už není příliš příznivá. Pánské jsou v této verzi kolem 20000 Kč, dámské musí být za méně, než polovinu. A není příliš mnoho dam, které chtějí takhle masivní a vysoké hodinky. Ale kvalita je stejná, jako u pánských

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky, diky... ano, asi budou pekne tlustoucke, ale nikde jsem nedohledal jak moc. Vubec se v tom neorientuji, ale trochu me mate provedeni ciferniku, kde je Rolex i Tudor ?? Co jsem cetl na forech, tak budou ponekud starsiho data, takze buhvi co jsou tam za streva..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky, diky... ano, asi budou pekne tlustoucke, ale nikde jsem nedohledal jak moc. Vubec se v tom neorientuji, ale trochu me mate provedeni ciferniku, kde je Rolex i Tudor ?? Co jsem cetl na forech, tak budou ponekud starsiho data, takze buhvi co jsou tam za streva..

 

Řada Tudor jsou Rolex s kalibrem ETA.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řada Tudor jsou Rolex s kalibrem ETA.

 

A vyskytují se s oběma nápisy na ciferníku?

Já zatím vždy viděl jen s nápisem Tudor nebo Rolex.

viz:

http://www.oysterwatch.ca/images/products/IM001820.JPG

http://www.theoldwatchshop.com/rolpics/Dscn6371.jpg

http://img.relojesexclusivos.com/relojes/ref/26/1.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem videl hodne starsich (ruzne na ebay ci jinde na netu) s napisem Rolex, logem Rolex a napisem Tudor. Stejne tak mely Rolex korunku, zadni vicko (myslim i pouzdro) a nekdy i tah pripadne remen a lisily se napisem Tudor na cifferniku a strojem (ETA?) signovanym napisem Tudor. Nekde jsem cetl, ze zpocatku se na znacku Tudor prechazelo tak ze vetsina dilu byla prave z Rolexek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem videl hodne starsich (ruzne na ebay ci jinde na netu) s napisem Rolex, logem Rolex a napisem Tudor. Stejne tak mely Rolex korunku, zadni vicko (myslim i pouzdro) a nekdy i tah pripadne remen a lisily se napisem Tudor na cifferniku a strojem (ETA?) signovanym napisem Tudor. Nekde jsem cetl, ze zpocatku se na znacku Tudor prechazelo tak ze vetsina dilu byla prave z Rolexek ;)

 

Kromě ciferníku a uložení ETY všechny. Tudor - dostupný Rolex, samozřejmě bez strojku Rolex :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Uz jsem videl hodne starsich (ruzne na ebay ci jinde na netu) s napisem Rolex, logem Rolex a napisem Tudor. Stejne tak mely Rolex korunku, zadni vicko (myslim i pouzdro) a nekdy i tah pripadne remen a lisily se napisem Tudor na cifferniku a strojem (ETA?) signovanym napisem Tudor. Nekde jsem cetl, ze zpocatku se na znacku Tudor prechazelo tak ze vetsina dilu byla prave z Rolexek ;)

 

tudor byla puvodne znacka rolexu pro kanadu, vetsina dilu byla skutecne rolex, nekde od 60. let vsak jsou rolexem signovana pouze pouzdra a korunky a tahy, od 80. let uz jenom pouzdra a korunky, od milenia uz je vsechno tudor. strojky od 60 let ETA. napisy na cifernicich vzdy tudor - toi co jsi mohl videt je vetsinou california dial, ze ? logo rolex a dole napis tudor. to jsou premalovane ciselniky a pekne hnusne. dneska je tudor se signovanym pouzdrema korunkou spec. submariner a chrono big blok velka sberatelska raritka, za hodne hodne penez :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...