Přejít na obsah

Milánek, pro lepší život


5etter

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Ahoj. Po nějaké době mám dvě zprávy.

Ta první, dobrá je, že Milánek dostal lék Zolgensma, který, jak se zdá, zabírá a Milánek se snad pomaličku začíná zlepšovat. Více se dočtete tady,  nebo se můžete podívat na reportáž ze zpráv na ČT.

Druhá, špatná zpráva je, že Milánkův táta Pavel přišel kvůli koronakrizi o práci. Firma zrušila skoro celý vývoj a výroba se přesouvá do levnějších krajů. Kdyby někdo věděl o inženýrské práci v Brně, pište, prosím na prezac zavináč outlook tečka com

Díky

Z jeho pracovních zkušeností:

Jsem otevreny kazde zajimave pracovni pozici ikdyby byla dost odlisna od toho co jsem dosud delal, bavi me objevovat nove veci. Ted kdyz nemam praci, tak zkousim programovat v jazyku Java :) treba se to bude hodit nekdy. V byvale praci (Lear-9let) jsem delal technologa pro vyrobu lisovny kovu 4 roky a pak presel na projekty  pro zavadeni novych vyrobku do seriove vyroby, nebo ridil transfery nastroju a vyrob -5 let. Hlavne znam technologii postupoveho strihani kovu, castecne i automat. montazni linky a vstrik.plastu. Myslim, ze bych mohl delat vedouciho vyroby, nebo manazera oddeleni prumysloveho inzenyringu, citim se na to ikdyz teda jsem na pozici manazera nedelal. Delal jsem jen team leadera. V Honeywell-4roky, jsem delal dodavatelskeho inzenyra pro evropske a asijske dodavatele do novych projektu. Uvolnoval jsem jejich dily do nasi seriove vyroby a rozvijel dodavatele v oblastu kvality. Hlavne technologie vysokotlak. vstrikovani hliniku, kovani Cu slitin, obrabeni oceli., ale take technologie vstrik. plastu a postup. strihani kovu.
 
Dik za pomoc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Dnes odesláno ve prospěch malého 11.000,-Kč, jak bylo slíbeno. Ale ještě lepší zpráva byla, že malý dostal Zolgensmu a já pevně věřím, že to malému pozitivně pomůže. Více o malém i léčbě zde: https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/3225426-uz-ctvrte-dite-v-cesku-dostalo-lek-ktery-mel-pomoci-pri-spinalni-svalove-atrofii

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...