Přejít na obsah

Smart domacnost - rady (zacinam svetlom)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 48
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

U žárovky Philips Hue White , když je vypnuta aplikací v telefonu a klasický vypínač svítidla na zdi (tedy ne ten bezdrátový dimer ) je v poloze zapnuto tak je žárovka jakoby mírně podsvícena . Trošku to podvědomě ruší v noci např. ložnici .

Je to stejné i u žárovky Philips Hue White Ambiance případně Hue Color Ambiance ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, nettopejr napsal:

On to ale nevypíná dimmerem, ale klasickým vypinačem na zdi. Ne?
Pak by to mohlo být toto. https://www.lighting.philips.cz/consumer/advice-on-lighting-ideas/proc-zarovka-sviti-i-po-zhasnuti
Btw: HUE mám a nic takového nepozoruju.

Díky za reakci . Tvůj odkaz bude asi vysvětlení .

Paradoxně jsem nic takového nepozoroval když jsem měl krátce žárovku z Lídlu .Ta ale zase pro změnu "vrčela" tak šla zpátky .

Ano , pozoruji to u dvou žárovek , které nejsou ovládané dimmerem , ale klasickým vypínačem (bez doutnavky).

Jinak  nová verze Philips Hue Switch Dimmeru V2 už má větší rozměry ...

https://smartmania.cz/philips-hue-dimmer-2-zamiril-do-prodeje-konecne-je-kamarad-s-evropskymi-vypinaci/

 

Upraveno uživatelem Effe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak som sa stal šťastným majiteľom multimetra na AC prúd a pri tej príležitosti som pomeral Hue White Ambiance žiarovky.

- Odber naprázdno (vypnutá): 16 mA,
- 50 %: 22 mA,
- 100 %: 37 mA.

Ten pomer medzi vypnutou a naplno zapnutou mi nepríde úplne najšťastnejší :unsure: Edit: teraz som si uvedomil, že bola nastavená teplota niečo cez 4000 K. Pri iných teplotách by ten maximálny odber udávaný na žiarovke (60 mA) asi dosiahla.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...