Přejít na obsah

Omega Seamaster 233.30.41.21.01.001


Borra

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
V 28. 9. 2020 v 19:49, Borra napsal:

Všem moc děkuji za názory, vážím si toho a mám o čem přemýšlet, s těma Moonama mi teda dáváte, myslel jsem, že tohle řešit nebudu, že to bude jen o těch 300 a nakonec mám v hlavě zase i ty Moony. Dám vědět, jak to dopadlo, ale chtěl bych se z toho nějak vyléčit, jestli to vůbec jde...

 

nenech si do toho tolik kecat a ber, co se ti líbí. sám mám Moony s hesalitem a SeamasterProf se strojkem 2500 a Moony jsou přesnější, ale SMPc nosím daleko víc. Jsou hodně univerzální. SM300 jsou fakt parádní hodinky a nemít SMP, tak jdu do nich. Navíc jsou nepřehlédnutelné v Bondovce Spectre. Tam dokonce vybuchují a zachrání Craigovi život.

Mám ještě 2x Omegy se strojkem 8500 a tam je přesnost fantastická +- 1s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 9. 2020 v 19:49, Borra napsal:

Všem moc děkuji za názory, vážím si toho a mám o čem přemýšlet, s těma Moonama mi teda dáváte, myslel jsem, že tohle řešit nebudu, že to bude jen o těch 300 a nakonec mám v hlavě zase i ty Moony. Dám vědět, jak to dopadlo, ale chtěl bych se z toho nějak vyléčit, jestli to vůbec jde...

 

nenech si do toho tolik kecat a ber, co se ti líbí. sám mám Moony s hesalitem a SeamasterProf se strojkem 2500 a Moony jsou přesnější, ale SMPc nosím daleko víc. Jsou hodně univerzální. SM300 jsou fakt parádní hodinky a nemít SMP, tak jdu do nich. Navíc jsou nepřehlédnutelné v Bondovce Spectre. Tam dokonce vybuchují a zachrání Craigovi život.

Mám ještě 2x Omegy se strojkem 8500 a tam je přesnost fantastická +- 1s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 9. 2020 v 19:49, Borra napsal:

Všem moc děkuji za názory, vážím si toho a mám o čem přemýšlet, s těma Moonama mi teda dáváte, myslel jsem, že tohle řešit nebudu, že to bude jen o těch 300 a nakonec mám v hlavě zase i ty Moony. Dám vědět, jak to dopadlo, ale chtěl bych se z toho nějak vyléčit, jestli to vůbec jde...

 

nenech si do toho tolik kecat a ber, co se ti líbí. sám mám Moony s hesalitem a SeamasterProf se strojkem 2500 a Moony jsou přesnější, ale SMPc nosím daleko víc. Jsou hodně univerzální. SM300 jsou fakt parádní hodinky a nemít SMP, tak jdu do nich. Navíc jsou nepřehlédnutelné v Bondovce Spectre. Tam dokonce vybuchují a zachrání Craigovi život.

Mám ještě 2x Omegy se strojkem 8500 a tam je přesnost fantastická +- 1s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pánové tak je rozhodnuto, ač jsem si byl při založení tohoto příspěvku téměř jistý, že chci ty  Seamastery, tak nakonec padla volba na safírové Moony a už jsou doma. AdaMoss psal, že si myslí, že každý správný chronomagor by měl Moony mít a s tím souhlasím. Seamastery se odkládají, uvidíme na jak dlouho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych oboje skouknul a vyzkoušel live a pak se teprve rozhodl. Technicky asi nejde šlápnout vedle a oboje jsou fakt super a ani jedny ti rozhodně nezkrátí chronopindíka. 

Já slintal nad fotkami obou zmiňovaných a pro oboje i jel s hotovostí v kapse. Na živo mi ale nesedly ani jedny.

Ale zase mi ukrutně sedly PO 42 cal. 2500, protože jsou přesně moje krevní skupina a koupil si je i když jsem je vlastně ani neměl v hledáčku a jen jsem o ně náhodně zavadil.  Prostě 100 lidí - 100 chutí....

 

Edit: teď jsem si všiml, že už máš jasno, tak gratuluji a ať ti dělají radost!  🙂 

Upraveno uživatelem Hrabe_X
doplněk textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Hrabe_X napsal:

Osobně bych oboje skouknul a vyzkoušel live a pak se teprve rozhodl. Technicky asi nejde šlápnout vedle a oboje jsou fakt super a ani jedny ti rozhodně nezkrátí chronopindíka. 

Já slintal nad fotkami obou zmiňovaných a pro oboje i jel s hotovostí v kapse. Na živo mi ale nesedly ani jedny.

Ale zase mi ukrutně sedly PO 42 cal. 2500, protože jsou přesně moje krevní skupina a koupil si je i když jsem je vlastně ani neměl v hledáčku a jen jsem o ně náhodně zavadil.  Prostě 100 lidí - 100 chutí....

 

Edit: teď jsem si všiml, že už máš jasno, tak gratuluji a ať ti dělají radost!  🙂 

Na ruce jsem měl oboje, u Moonů jsem věděl do čeho bych šel, i kdybych je na ruku nedal, tam nebylo co řešit a ty Seamastery taky super a v budoucnu na ně, nebo na nějaké jiné asi dojde, ale Moony jsou legendy a navíc se mi strašně moc líbí a tím safírem jsem vyřešil problém(alespoň myslím, že jsem ho vyřešil), který jsem měl s hesalitkama. A pro mne to jsou stále Moony, vylepšené pro nošení na této planetě, ale to je téma do jiné diskuze. Prostě mne to na konec přitáhlo zase k Moonům a jsem moc spokojenej, stejně se mi po nic stýskalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, AdaMoss napsal:

Takhle vypadá pevně rozhodnutý chronomagor :-). Gratuluju a těším se na fotky :-).

Myslím, že správný chronomagor má neustále nějaké pochyby, ale jo jsem spokojený. Adame moc děkuji za rozhovory! Fotky, až bude nějaká příležitost, určitě dám do správného vlákna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...