Jump to content

Recommended Posts

Caute, treba pre svokru k narodeninam nejaku lepsiu zehlicku.

Vobec sa v tom neorientujem, ale vraj uz existuju take, ktore same identifikuju tkaninu a podla toho zvolia vhodnu teplotu a program na zehlenie. Mate nejake skusenosti? Poradte prosim kto sa do toho vyzna, nemam nejaky limit skor iba racionalny - idealny pomer ceny/kvality a bude to hlavny dar.

Dakujem ;)

Link to post
Share on other sites

Ahoj, vyber nejakou od Philipsu nebo Tefalu. Kazda od cca 80 EUR bude  OK a tchyne bude spokojena. Zehlicku bez nastaveni teploty bych nekupoval. Zehlicky nejsou chytre a nepoznaji, jakou latku zehli, jak to vypada v reklame. Pouze je nastavena konstantni teplota kolem 130 stupnu. Pokud chces neco lepsiho, koukni na nejake parni generatory. Zalezi kolik a jak casto bude zehlit.

Link to post
Share on other sites

Není někdo, kdo by s ní šel do obchodu a trochu to s ní prozkoumal? Něco jako "Maminko, prosím tě, vybírám  rychlovarnou konev, jé hele, pračky, jé hele žehličky..."
Totiž ono se strašně hodí, když kromě těch technických parametrů ta žehlička i "sedí do ruky". Někdo nemá rád těžkou, protože je těžká, někdo má rád těžkou, protože líp žehlí. Plus záleží i na tvaru, některá se drží líp, některá hůř, a tohle zase může být individuální. 

Plus jak říkal kolega - zkus promyslet parní generátor. Nikdy jsem s ním nepracovala, ale slyšela jsem na něj samou chválu, že to žehlí samo. 

 

Link to post
Share on other sites

@actionman1 Jestli můžete, kupte parní generátor klidně od Philipsu, běžně v každém Datartu apod. 
Největší praktický rozdíl v žehlení je v tom (kromě rychlosti), že "žehlička" v ruce je daleko lehčí a účinnější, díky tomu že nádrž na páru nedržíš v ruce. 
Ta obsluha bude jiná než u klasik žehličky, ale tchýně ocení, že má v ruce lehčí věc. Horizontální žehlení výhody nemá, ale ta lehkost žehlící části rozhodně ano. 

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...