Jump to content
AdaMoss

Strapcode

Recommended Posts

Našel by se někdo na nákup na Strapcode? Chci si tam objednat jubilee na SKX a nic dalšího mě tam neláká. Poštovný maj free až od 150USD.

Odkud posílají, je třeba započítat ještě clo + DPH?

Pokud vím, tak z Hong Kongu, čili je třeba počítat s doměřením DPH a cla. Samozřejmě může to vyjít bez, ale víš jak to teď chodi no.

Ahoj, já bych na to večer mrknul - kolik ještě potřebuješ dohodit? To je tak na měsíc až dva čekání, ne?

Tak ještě úprava - do ČR je limit pro free shipping 300 USD. Já tam mám zatím 120 - nakonec beru ještě nylon military green strap :-).

Píšou, že to posílají FedExem a dodání je 3-5 pracovních dní, ale nevím, jak moc teď lítaj letadla. Může se to asi trošku opozdit.

No 3-5 dnů za současné situace skoro jako sen. Já jsem si objednal vložku lunety na namoki asi tři týdny dozadu a zatím dle trackingu někde ve vzduchu 😄 Večer na to mrknu, nějaké nato by se mi hodilo - i tah by se hodil, Jen kde na to brát a nekrást? 

Pokud se nic nezměnilo, tak odesilatel u strapcode je z GB. Nicméně to neznamená, že by nebylo třeba doplatit clo a DPH. Vyměří ti ho přímo strapcode při tvorbě objednávky. Jen nemusíš řešit celnici u nás a odpadá platba za vyřízení celního řízení. Nakupoval jsme tam cca 3x a vždy to tak bylo. Ale poslední nákup proběhl před rokem, možná došlo kvůli brexitu k nějakým změnám.

Díky za info. Uvidíme, odkud to nakonec půjde. Tak jako tak je třeba s doměřením daně a cla počítat.

V 29. 9. 2020 v 16:09, AdaMoss napsal:

Tak ještě úprava - do ČR je limit pro free shipping 300 USD. Já tam mám zatím 120 - nakonec beru ještě nylon military green strap :-).

Píšou, že to posílají FedExem a dodání je 3-5 pracovních dní, ale nevím, jak moc teď lítaj letadla. Může se to asi trošku opozdit.

Já cca před týdnem u nich kupoval a měl sem to doma cca 1 týden po objednádní. Šlo to z HK a FedEx jsou trochu nešťastníci :)

EDIT: tak to bylo dodáno přesně za 2 týdny od obj

Edited by Jörg8X

Super, díky za info.

Pár zájemců už se ozvalo, objednávat se určitě bude...ten jubilee tah prostě potřebuju :-D. Kdyžtak mi piště do SZ, ať to mám pohromadě a já pak ještě před odesláním objednávky všechny obešlu, jestli to platí.

Zatím se mi ozval jeden zájemce. Ještě nědo? Zátra bych to chtěl objednat.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...