Přejít na obsah

Jaké rolexky


Roleeex

Doporučené příspěvky

U tech Yacht Masteru II zalezi dost jakou mas ruku. Jsou totiz dost velke. Ale jako investice asi ne, casto se prodavaji levneji, nez je nakupka. Ja bych bral ty Skydwellery.
 

Já nosím deepsea d blue ty jsou este větší a ruku mám velkou dost,ale jak pises chci i něco co nebude ztrácet hodnotu a co jsem koukal třeba na chrono tak souhlasím s těmi skydwellery diky


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, nAscA napsal:

U tech Yacht Masteru II zalezi dost jakou mas ruku. Jsou totiz dost velke. Ale jako investice asi ne, casto se prodavaji levneji, nez je nakupka. Ja bych bral ty Skydwellery.

 

Veď keď to chce ako “investíciu” tak je jedno či mu to bude na ruke sedieť alebo nie. Tme trezoru je úplne jedno čo ukrýva...

A z týchto hore nevidím ako dobrú “investíciu” v podstate ani jedny :) ( teda možno tak Suby, ale zatiaľ vieme prd o ich dostupnosti v budúcnosti u AD, takze tak )

Upraveno uživatelem matt81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veď keď to chce ako “investíciu” tak je jedno či mu to bude na ruke sedieť alebo nie. Tme trezoru je úplne jedno čo ukrýva...
A z týchto hore nevidím ako dobrú “investíciu” v podstate ani jedny

Nechci to jen jako investici chci je i nosit ale nesouhlasím určitě LV je investice


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už som stihol medzitým doplniť. Investícia sú možno tak staršie Hulky čo tu niektorí z nás vlastníme, ale kým nebudeme vedieť ako to bude v blízkej budúcnosti s dostupnosťou nových Subov u AD, tak zatiaľ len varíme z vody...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už som stihol medzitým doplniť. Investícia sú možno tak staršie Hulky čo tu niektorí z nás vlastníme, ale kým nebudeme vedieť ako to bude v blízkej budúcnosti s dostupnosťou nových Subov u AD, tak zatiaľ len varíme z vody...

I já mám ty staré hulky ale tyhle koupim také diky


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...