Přejít na obsah

5.Říjen 2020 - Snoopy Celebration


dabelM

Doporučené příspěvky

před 18 minutami, Postal80 napsal:

Na puvodnim Snoopym ti ale nelital pejsek v raketce.. :thumbsup_anim: .. za sto klacku

Jako propracováno je to super ... o tom žádná, ale prostě skoro tři kila za Moony s pejskem .... néééé :D . Když nebyly ty internety, bylo nám líp. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Sphinxx napsal:

Jako propracováno je to super ... o tom žádná, ale prostě skoro tři kila za Moony s pejskem .... néééé :D . Když nebyly ty internety, bylo nám líp. :D 

To su tie picoviny s marketingom a mega hype (ako aj v mnohych dalsich pripadoch...)  globalna vizia teda nic extra kamarade...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravdou je, že po vkusných a zároveň infantilních hodinkách koukám poměrně často, místní vlčí limitka, Romain Jerome a jeho Mario a samozřejmě Snoopy... být za 150 tisíc, nebo to být limitka s poměrně jistou investiční hodnotou, rozbalím si stan před butikem, ale takto za 250 asi ne 😞 

Jinak dýnko je pro mě nejvíc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Andrew napsal:

Pravdou je, že po vkusných a zároveň infantilních hodinkách koukám poměrně často, místní vlčí limitka, Romain Jerome a jeho Mario a samozřejmě Snoopy... být za 150 tisíc, nebo to být limitka s poměrně jistou investiční hodnotou, rozbalím si stan před butikem, ale takto za 250 asi ne 😞 

Jinak dýnko je pro mě nejvíc!

počkej počkej..Mario......dělá někdo trochu slušný hodinky s mariem ??!!! Kdyžtak klidně zpráva ať tu neplevelíme. Moc díky za info. vlka vím, ale Mário, to bych potřeboval ještě víc než psa v raketce :D Díky za info !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Žigi napsal:

počkej počkej..Mario......dělá někdo trochu slušný hodinky s mariem ??!!! Kdyžtak klidně zpráva ať tu neplevelíme. Moc díky za info. vlka vím, ale Mário, to bych potřeboval ještě víc než psa v raketce :D Díky za info !

Ano, kdyžtak opravdu SZ ať nejsme off-topic, RJ už skončili (myslím)... ale dělali tuhle nádheru:

https://www.ablogtowatch.com/romain-jerome-super-mario-bros-watch-review/

https://watchesbysjx.com/2016/08/hands-on-with-the-rj-romain-jerome-super-mario-bros.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Andrew napsal:

Ano, kdyžtak opravdu SZ ať nejsme off-topic, RJ už skončili (myslím)... ale dělali tuhle nádheru:

https://www.ablogtowatch.com/romain-jerome-super-mario-bros-watch-review/

https://watchesbysjx.com/2016/08/hands-on-with-the-rj-romain-jerome-super-mario-bros.html

Moc díky ! jdu hledat :D Pro mě víc než černobílej pes.

PS: ok, tak já chci zase psa v raketě :D Našel jsem už cenu Maria. To je fakt mimo realitu :D Ještě víc jak raketka se psem. O hodně víc :D

Upraveno uživatelem Žigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, gas napsal:

Řešit cenu u podobných limitek - nelimitek,  je asi zbytečné, prodají se všechny a bez nejmenších problémů ;) já dám raději 200 plus za pejska v rakete než za plechové suby :D 

Taky souhlas! Pejsek v raketce je TOP. Cena necena - bozi jsou :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, tedwine napsal:

To su tie picoviny s marketingom a mega hype (ako aj v mnohych dalsich pripadoch...)  globalna vizia teda nic extra kamarade...

Je to tak ... přemýšlím jestli toto, nebo čtyři roky staré Snoopy, co lítaly za stošede. Tyhle mají zase něco do sebe, ale v zásadě i Gasoj má pravdu, než Rolády (jakékoliv), tak radši infantilního pejska v Můnech, mě se to prostě líbí ... to je hrozná schíza. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srovnavat cenu s cernobilym Snoopym neni uplne fer..🙃 Se zapoctenim inflace by dnes stal cca totiz 180 tis., mezi tim ale jeste Omega podrazila.. Dalsich 10% nahoru?🤔 Taky v tomto tika strojek 3861 - metas presnost, 15 tis. gauss, co-axial, silicon, lepsi dekorovani strojku, 26 kamenu.. ap. Jako bonus beru dynko v safiru, tam nema co opadavat.. (pripad nekterych limitek). Kazdoapdne jsou za "raketu" :D , navic kdyz to neni limitka o 2000ks.. 

Ale co, na vsem najdeme neco, kdyz budeme chtit.. Hodne jsem zvazoval novy Suby, ale ted uz mam vcelku jasno.  Snad se k nejakym dostanu 😇 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tu uz dlho nebolo - porovnavat Moony so Submi a tvrdit, ze su krajsie a lepsie :) Neviem, ci by nas v Rolex vlakne nerozniesli v zuboch. Kazdopadne sa pod to podpisujem aj ja - ak by som si mal vybrat medzi novym Snoopym a novymi Submi - beriem Snoopyho vsetkymi desiatimi. Su to hodinky s pribehom, po akom moze Rolex len snivat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, miguel napsal:

To tu uz dlho nebolo - porovnavat Moony so Submi a tvrdit, ze su krajsie a lepsie :) Neviem, ci by nas v Rolex vlakne nerozniesli v zuboch. Kazdopadne sa pod to podpisujem aj ja - ak by som si mal vybrat medzi novym Snoopym a novymi Submi - beriem Snoopyho vsetkymi desiatimi. Su to hodinky s pribehom, po akom moze Rolex len snivat...

Přesně tak konečně příspěvek! Rolex v pohodě 3 kila a u Moonu se to bude strašně řešit? Jeden můj kamarád říkal, že jsou Moony strašně levné hodinky, že by je měla Omega zdražit! 
No tak to je cesta:lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se cvičně koukal, co stojí první Snoopy (3578.51.00) z roku 2003. Na CH24 jsou 4 full sety na prodej - 3 v Japonsku, jeden od soukromého prodejce z Dánska za 445.000,- Kč a jsou rezervované 🤯 Ten svět se fakt zbláznil... Tak kdyby někdo chtěl za 430.000,- moje, tak bych nad tím uvažoval, že je pustím. Ne, kecám, nepustím 😃

Upraveno uživatelem Vjace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Vjace napsal:

Dneska jsem se cvičně koukal, co stojí první Snoopy (3578.51.00) z roku 2003. Na CH24 jsou 4 full sety na prodej - 3 v Japonsku, jeden od soukromého prodejce z Dánska za 445.000,- Kč a jsou rezervované 🤯 Ten svět se fakt zbláznil... Tak kdyby někdo chtěl za 430.000,- moje, tak bych nad tím uvažoval, že je pustím. Ne, kecám, nepustím 😃

Hergot, tak pridej aspon fotku.. 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Postal80 napsal:

Přesně tak konečně příspěvek! Rolex v pohodě 3 kila a u Moonu se to bude strašně řešit? Jeden můj kamarád říkal, že jsou Moony strašně levné hodinky, že by je měla Omega zdražit! 
No tak to je cesta:lol2:

Taky zdražují. Dost zásadně, během posledních 18 měsíců. Mimochodem s každou limitkou, kterou Omega produkovala, to byl samý hejt, že Omega LE degradovala. Teď udělají Snoopyho non-LE a lidi se zase pohoršují, že když to není LE, tak to nemá cenu za to platit. Co jsem tím chtěl říct? Že zavděčit se nedá každému a skoro každé zboží si najde svého kupce 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Postal80 napsal:

Hergot, tak pridej aspon fotku.. 🤣

Dával jsem v neděli, při čekání na pondělní oznámení nových Snoopy 🙂

https://forum.chronomag.cz/topic/117347-jaké-omegy-máte-dnes-na-ruce/?do=findComment&comment=2565707

To jsem netušil, že mám na ruce hodinky za 1.3M. Dvakrát pejsek a je to jak ocelové Nautily od PP 😃

Upraveno uživatelem Vjace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...