Přejít na obsah

5.Říjen 2020 - Snoopy Celebration


dabelM

Doporučené příspěvky

před 5 minutami, Vjace napsal:

Taky zdražují. Dost zásadně, během posledních 18 měsíců. Mimochodem s každou limitkou, kterou Omega produkovala, to byl samý hejt, že Omega LE degradovala. Teď udělají Snoopyho non-LE a lidi se zase pohoršují, že když to není LE, tak to nemá cenu za to platit. Co jsem tím chtěl říct? Že zavděčit se nedá každému a skoro každé zboží si najde svého kupce 🙂

Ja ti neviem. Tu je na noveho Snoopyho velmi pozitivna odozva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, miguel napsal:

Ja ti neviem. Tu je na noveho Snoopyho velmi pozitivna odozva.

Na Omegaforums je předlouhé vlákno, kde se nejeden člověk pohoršuje nad cenovkou, která je vyšší než u Apollo 11 50th (které před rokem také kritizovali, že jsou moc drahé) a přitom to není LE. Ono však ve skutečnosti může být těch nových Snoopy vyrobeno i méně než Apollo 11 50th, objevují se čísla jako max. produkce 2.000 nebo 3.000 ročně a to po dobu maximálně dvou let. Osobně si myslím, že roční produkce bude limitovaná, ale budou je dělat 5 let, do dalšího výročí Apollo 13 🙂

Každopádně mě je to jedno, do kolekce patří a zbavovat se jich v budoucnu nechci. Zatím 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povedzme si to otvorene, ceny hodiniek za posledne dva roky rastu raketovym tempom. Vyrobcovia si najdu akukolvek zamienku. Inflacia, kovid, lietajuce taniere, rast ceny paradajkoveho dzusu... Neviem, ako Vam, ale kiezby som s tym dokazal udrzat tempo...

Uz som stokrat olutoval, ze som pred dvoma rokmi predal svoju FOIS :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Vjace napsal:

Dával jsem v neděli, při čekání na pondělní oznámení nových Snoopy 🙂

https://forum.chronomag.cz/topic/117347-jaké-omegy-máte-dnes-na-ruce/?do=findComment&comment=2565707

To jsem netušil, že mám na ruce hodinky za 1.3M. Dvakrát pejsek a je to jak ocelové Nautily od PP 😃

Respekt zavist :jawdrop::notworthy::jawdrop::notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu je nosit dynkem nahoru a koukat jak Snoopy letí v raketě

No já jsem hlavně zvědav kdy skutečně budou. Mě teda řekli jen, že až v roce 2021, Q1 vůbec nenaznačovali... Tobě Gasíku ten leden únor potvrdili v butiku?

Třeba na reedici EdWhite čekám od ledna a furt nic. Údajně ani jedny v ČR ke koncovému zákazníkovi zatím nedoputovali. A to jsem je objednal ten den, co je představili. Trochu mě to štve.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, gas napsal:

V butiku mně bylo řečeno, že nejpozději březen , moc jsem jim nevěřil, tak jsem si tam raději ještě koupil klasické moony, ať přežiju než to dorazí :D 

Kéž by to tak bylo. Ale podle mě zatím vědí prd. I když Apollo 11 50th jsem měl brzy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Vjace napsal:


No já jsem hlavně zvědav kdy skutečně budou. Mě teda řekli jen, že až v roce 2021, Q1 vůbec nenaznačovali... Tobě Gasíku ten leden únor potvrdili v butiku?

Třeba na reedici EdWhite čekám od ledna a furt nic. Údajně ani jedny v ČR ke koncovému zákazníkovi zatím nedoputovali. A to jsem je objednal ten den, co je představili. Trochu mě to štve.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Víťo buď v klidu, ještě nejsou nikde Ed White.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, VintageLover napsal:

OT: Tak ty Edy bych rád potom viděl někdy naživo. Bude nějaký Omega sraz? Vezmu skoro nenošené trezorovky 145.022 69 Pre-Moon s DON na 1039 tahu a přemluvím známého, co má 145.012.  Kubo, domluv něco jako posledně. :D

Určitě by to chtělo něco vymyslet, ale teď nám plukovník asi notnou chvíli srazy nedovolí.

Jinak 145.022-69 s nádherným choco dialem z Californie, po prvním majiteli, full set i s účtenkou z obchodu (který stále na tom samém místě existuje), mám doma. Jedny z mých nejoblíbenějších hodinek a na rozdíl od všech ostatních, tydle i občas nosím 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...