Přejít na obsah

5.Říjen 2020 - Snoopy Celebration


dabelM

Doporučené příspěvky

Tak to bud rad, asi jako jeden z mala je mas jisty.. Slozil jsem obratem 60% z ceny jako zalohu a byla mi po par dnech vracena s tim, ze mi nemohou nic zarucit. Bohuzel jsem s tim trochu pocital a nikde dale nic nezamlouval. Nejsem ale naivni a chapu, jak to chodi..Mrzi me, ze v US mohl v podstate kdokoli(pokud byl dost rychly) slozit zalohu a tim je fakticky si zamluvit, rezervovat..  Jakmile se naplnily kapacity pro jejich trh, prestali prijimat zálohy a vede se neco jako seznam nahradniku.. Pro VIP asi u nas budou, pro ten zbytek zustanou ty seznamy.. Kez bych se pletl 😔 

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to neviděl tak černě. Budou je pár let vyrábět, není to LE, akorát si na ně budeme muset počkat, možná i dva roky. 
 

Já je objednal v červenci 2019 u Dušáka, jako úplně první zákazník. Ale dostanu je první? Ani náhodou (rád bych se pletl). Pokud u nich někdo nechal v posledních 2-3 letech milión nebo víc, tak budou chtít dříve uspokojit takového zákazníka, než mě. Není to jednoduché, umět to vybalancovat - modely na který jsou fronty rozprostřít mezi nadšence a lidi, co u nich utrácejí hromady peněz bez ohledu na to, zda je zrovna něco in nebo ne. Jak s tím Rolexem. Všichni na ně nadáváme, ale zkuste se vžít do té situace, že potřebujete nějaký udržitelný business a zákazníky, co k Vám chodí každý rok i pro hodinky, co jsou běžně skladem nebo full goldy, co stojí majlant. A vedle toho máte nekonečný waiting-list lidí, co u Vás koupí jen ocelový suby a chtěli by teď keramický Daytony. To prostě není jednoduchý zadání k vyřešení. Jsem se na ty dealery nějak rozněžnil, za to můžou asi ty Vánoce 😂 Přitom mě taky 💩💩💩

 

Hezký Vánoce chlapi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, souhlasím s oběma.. :) Nemají to lehký vybalancovat a určitě se bude hledět na nějakou nákupní minulost zákazníka, na to jsem narážel v předchozím příspěvku :default_happy: 

@Vjace - sice to není LE, ale nepředpokládám, že bude produkce trvat více jak 2 roky, počet odhaduji tak na 5 tisíc ks celkem..🤔  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...