Přejít na obsah

5.Říjen 2020 - Snoopy Celebration


dabelM

Doporučené příspěvky

před 6 minutami, Vanilla napsal:

Já pořád doufám, že jich pro náš trh bude dostatek a všechny nás uspokojí 🙂 Pokud ne, takhle podle toho co píšete jsem bez šance, objednal jsem je v butiku a nemám u nich žádnou historii.

Kolik nás tu vůbec je na čekačce?

Nie si tu jediný, ktorý nemá tam historii. Je tam cca 30 ludí zapísaných. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Axel napsal:

... sice to není LE, ale nepředpokládám, že bude produkce trvat více jak 2 roky, počet odhaduji tak na 5 tisíc ks celkem..🤔  

Nelze predikovat, ale i tohle se mi zdá na Omegu v tomto podání hodně, byť to není limitka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Apollo 11 50th udělali skoro 6.000ks za rok necelý rok a půl. A to byly přijaty dosty vlažně, narozdíl od Snoopyho. Omega to bude chtít podojit, takže bych řekl, že určitě 2-3 roky budou ve výrobě a udělají jich minimálně 10.000ks. Ale je to jen můj skromný odhad neznalce. Odborníci jsou tu jiní 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Vjace napsal:

Apollo 11 50th udělali skoro 6.000ks za rok necelý rok a půl. A to byly přijaty dosty vlažně, narozdíl od Snoopyho. Omega to bude chtít podojit, takže bych řekl, že určitě 2-3 roky budou ve výrobě a udělají jich minimálně 10.000ks. Ale je to jen můj skromný odhad neznalce. Odborníci jsou tu jiní 🙂

Nevím, já ty Apollo 50th objednal pár týdnů po spuštění objednávek a bez šance. Dostali pár kusů v první vlně a pak už nic, nula. Takže predikovat, kolik se jich vyrobí a kolik jich reálně přijde do maličkého Česka, je nemožné. Uvidíme, každopádně to určitě nebude tak, že přijdu příští rok k prodejci a opravdu je po času dostanu, tomu jaksi nevěřím 🤷‍♂️ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z rozhovoru s CEO Omegy o nových Snoopy:

“Every year we will make the number of watches that we are capable of. I’m sure that there will be a surplus of demand, but we will make more each year, and eventually, the people who dream to own the watch can make this a reality.”

Neviděl bych to úplně tak, že se budou válet na pultech, ale fakt si myslím, že každý kdo je hodně chce, tak se na něj dostane, protože je budou dělat dlouho. Ale čas ukáže, jak to bude ve skutečnosti 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se prodávají bílé keramické  Daytony, kterých R vyrobil, vyrábí a vyrobí desítky tisíc, za víc než 600.000,- Kč, když původní bílé Snoopy se na Chrono24 prodají za víc než milión, tak se pár nedočkavců na nové Snoopy za 25.000EUR najde. Jestli je to princ z Bahrajnu nebo čutálista z Itálie, je asi jedno. 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Vjace napsal:

Když se prodávají bílé keramické  Daytony, kterých R vyrobil, vyrábí a vyrobí desítky tisíc, za víc než 600.000,- Kč, když původní bílé Snoopy se na Chrono24 prodají za víc než milión, tak se pár nedočkavců na nové Snoopy za 25.000EUR najde. Jestli je to princ z Bahrajnu nebo čutálista z Itálie, je asi jedno. 😃

Ono je velkou otázkou, jak to s prodeji těch investičních pecek na chrono24 skutečně je.. Jestli to celé není trošku nafouknutá bublina a komedie pro laiky, kteří těm cenám uvěří a jdou do toho.. A pak se na jednoho z desítek nebo rovnou stovek prodejců usměje štěstí a on ten ležák střelí.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Axel napsal:

Ono je velkou otázkou, jak to s prodeji těch investičních pecek na chrono24 skutečně je.. Jestli to celé není trošku nafouknutá bublina a komedie pro laiky, kteří těm cenám uvěří a jdou do toho.. A pak se na jednoho z desítek nebo rovnou stovek prodejců usměje štěstí a on ten ležák střelí.. 

V jednom ze svých článků Robert-Jan Broer z FratelloWatches psal, že jednal přímo s provozovatelem platformy Chrono24 v Německu, aby si do článku o Snoopych potvrdil, že opravdu k nějakým transakcím bílých Snoopy za milión došlo. A došlo. Ty peníze fyzicky protekly přes Chrono24. Takže ty prodeje se dějí. Zda si to koupí laik nebo ne, to si nedovoluji hodnotit. Ale jak zpívá Visací zámek v hitovce Známka punku: "No ale kdo není, Boží nadělení, Nedělejme z punka tupce, No ale kdo není, Boží nadělení, Každé zboží má svého kupce." 😉

Upraveno uživatelem Vjace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, nastycrew52 napsal:

jedny se prodaly min. týden v německu za 20 tis Eur

Jo jo, byly prodané během pár minut... Jedny má na Chrono24 v nabídce i Kilundron, kterého známe i z Chmagu.

https://www.chrono24.cz/omega/omega-omega-speedmaster-silver-snoopy-award---bnib--id17762914.htm

Upraveno uživatelem Vjace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Vjace napsal:

Jo jo, byly prodané během pár minut... Jedny má na Chrono24 v nabídce i Kilundron, kterého známe i z Chmagu. Ovšem za raketu.

https://www.chrono24.cz/omega/omega-omega-speedmaster-silver-snoopy-award---bnib--id17762914.htm

Jsem zvědavej, kdy je dá i sem 😬

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...