Přejít na obsah

5.Říjen 2020 - Snoopy Celebration


dabelM

Doporučené příspěvky

Lidem moc kusu predano od AD/OB zatim nebylo. Takze to, ze je aktualni trzni cena 2x retail divny rozhodne neni. IMHO ale bude cena pomalu klesat. Otazkou sazrejme zustava kolik kusu Omega vyrobi. Verim ale ze cena Snoopu pristi rok dva pod 15 k Eur jentak nepujde...

Jinak Apollo 11 50th Ann je 7000 kusu a taky chodi nad retail a to se (alespon podle meho) moc nepovedly.

Ale dost uz o cenach, hlavne at uz je tady nekdo z nas ma a pochlubi se fotkama a dojmama. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 26. 12. 2020 v 21:56, gas napsal:

Nevím, já ty Apollo 50th objednal pár týdnů po spuštění objednávek a bez šance. Dostali pár kusů v první vlně a pak už nic, nula. Takže predikovat, kolik se jich vyrobí a kolik jich reálně přijde do maličkého Česka, je nemožné. Uvidíme, každopádně to určitě nebude tak, že přijdu příští rok k prodejci a opravdu je po času dostanu, tomu jaksi nevěřím 🤷‍♂️ 

hmm, to jsem je vloni asi měl vzít, když se válely na pultě 😕 u snoopy to bude snad lepší... objednával jsem ještě ten večer co je ukázali, tak snad budou co nejdřív :))

IMG_3305.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

No zacinaji se objevovat zajimave zpravy: (Omegaforums)

Just received today information from my AD (France) first delivery for them is postponed to 2023! They received the visit of the OMEGA sales guy that told them all first batches is for OB's only.
I'm #1 on my AD list I made a deposit of 15%. AD said I can refund if you wish but I said no keep it as I WANT THIS WATCH
When I made the deposit the day of the annoncement AD said delivery probably Q2/2021 now it move to 2023....too bad.

Je fakt, ze zatim jsem asi nevidel kus, ktery by prisel do AD, ale rad se budu mylit...

JInak 2 fotky na tahu:

Prvni je z novych moonu, druhy je z Apollo 11 50th anniversary a pry byla potreba nejaka prace na endlinku aby to sedelo.

11.thumb.jpg.756ed015c5580f89a6ce95056b72c542.jpg

1111.thumb.jpg.d940739789141ff198231f891cfba4f3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 33 minutami, brownwld napsal:

Trosku nam to tady spi, tak pridam aspon jedno foto z OF. Pomalu je dostava vic a vic lidi, i kdyz zatim jsem nevidel kus kterej by sel od AD. Holt vsechno chodi zatim z OB.

Kazdopadne na tahu z novych 3861 moonu vypadaj fakt fenomenalne.

moony.PNG.1da888f9be8c9a805509e8c0d6b4129d.PNG

Kua brutalne to je!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, brownwld napsal:

Trosku nam to tady spi, tak pridam aspon jedno foto z OF. Pomalu je dostava vic a vic lidi, i kdyz zatim jsem nevidel kus kterej by sel od AD. Holt vsechno chodi zatim z OB.

Kazdopadne na tahu z novych 3861 moonu vypadaj fakt fenomenalne.

 

Taky se mě tahle kombinace dost líbí. Snad se brzo dočkáme i v pražským OB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, dabelM napsal:

Taky se mě tahle kombinace dost líbí. Snad se brzo dočkáme i v pražským OB.

Dle mých info jsou a ještě dlouho budou upřednostňovány OB, které patří přímo pod Omegu, a jestli se nemýlím, tak přažský butik spadá nikoliv pod Omegu, ale pod Dušáka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, nastycrew52 napsal:

Dle mých info jsou a ještě dlouho budou upřednostňovány OB, které patří přímo pod Omegu, a jestli se nemýlím, tak přažský butik spadá nikoliv pod Omegu, ale pod Dušáka.

To je lehce nepozitivní informace, tak snad bude časem lépe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...