Přejít na obsah

5.Říjen 2020 - Snoopy Celebration


dabelM

Doporučené příspěvky

před 13 minutami, Vjace napsal:

Zapisoval jsem se v červenci 2019, když jsem si přebíral Apollo 11 50th Ann. A stále nic. OB je navíc nekonzistentní v informacích: jedny už prý měli a dodali je zákazníkovi (já měl být na waiting listu číslo 2) a příště už jsem na řadě (to bylo asi před rokem), jindy byla informace, že jedny byly, ale vzal si je pan majitel, naposledy byla informace, že nebyly v ČR ani jedny. Závěr si uděláme asi každý sám.

Ono se na Snoopyho dalo zapsat 15 měsíců předtím, než ho vůbec ukázali světu? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Vjace napsal:

Zapisoval jsem se v červenci 2019, když jsem si přebíral Apollo 11 50th Ann. A stále nic. OB je navíc nekonzistentní v informacích: jedny už prý měli a dodali je zákazníkovi (já měl být na waiting listu číslo 2) a příště už jsem na řadě (to bylo asi před rokem), jindy byla informace, že jedny byly, ale vzal si je pan majitel, naposledy byla informace, že nebyly v ČR ani jedny. Závěr si uděláme asi každý sám.

Ja dostal asi mesic zpet informaci z OB Praha, ze jim zatim dosel jeden  kus.

před 17 minutami, Davis napsal:

No pointa mojho postu nie je či AD alebo OB, ale asi to aj ty chápeš. To, že si ty nezaznamenal niečo, samozrejme neznamená že AD nedostane alebo nedostal už ten model.

No ja prave myslim, ze zadny AD jeste Snoopyho nedostal. Na druhou stranu asi dava castecne smysl, ze prvni kusy jdou do OB, pak az prijdou na radu AD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Lookyn napsal:

Ono se na Snoopyho dalo zapsat 15 měsíců předtím, než ho vůbec ukázali světu? :unsure:

Ano. Bylo jasné, že bude limitka k Apollo 13 50. výročí. A protože ty limitky sbírám, tak jsem se nahlásil při přebírání Apollo 11 50. výročí a od té chvíle jsem veden jako zájemce. Když o 15 měsíců později hodinky představily, tak jsem si s prodejcem potvrzoval přetrvávající zájem.

 

Hodně podobné je to v Porsche a prodejem specifických variant 911 (GT3, GT3 RS, GT2 RS) a Cayman (GT4, GT4 RS) - na ta auta jsou dlouhé pořadníky dávno předtím, než jsou uvedené na trh. I s vědomím, že nakonec ten model Porsche vůbec neuvede. Tak se holt maximálně vrátí zálohy...

Upraveno uživatelem Vjace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 24. 10. 2022 v 15:16, Vjace napsal:

Zapisoval jsem se v červenci 2019, když jsem si přebíral Apollo 11 50th Ann. A stále nic. OB je navíc nekonzistentní v informacích: jedny už prý měli a dodali je zákazníkovi (já měl být na waiting listu číslo 2) a příště už jsem na řadě (to bylo asi před rokem), jindy byla informace, že jedny byly, ale vzal si je pan majitel, naposledy byla informace, že nebyly v ČR ani jedny. Závěr si uděláme asi každý sám.

Tak pánové, s potěšením mohu oznámit, že další kus dorazil do ČR. Předevčírem převzato v OmegaButiku, čímž velmi děkuji děvčatům na prodejně za spolupráci 👍🥰.

Pro Vjaceho, z mého úhlu pohledu, první verze by měla být pravdivá. Byl jsem 1ka v seznamu, zřejmě před tebou. Už v květnu minulého roku mi děvčata volali, že jsou na cestě, bohužel se zasekly Na příkopech v Kvedu. Od té doby čekání až do předvčerejška a splněný sen s rozšířením sbírky 13tek a ostatních Omeg.

Takže pánové ledy se hnuly a všem ostatním přeji splnění i jejich snu a co nejkratší čekání... Foceno rychle na mobil v příšeří, takže barvy zkresleny.

IMG_5145.jpg

Upraveno uživatelem Xenone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Xenone napsal:

Tak pánové, s potěšením mohu oznámit, že další kus dorazil do ČR. Předevčírem převzato v OmegaButiku, čímž velmi děkuji děvčatům na prodejně za spolupráci 👍🥰.

Pro Vjaceho, z mého úhlu pohledu, první verze by měla být pravdivá. Byl jsem 1ka v seznamu, zřejmě před tebou. Už v květnu minulého roku mi děvčata volali, že jsou na cestě, bohužel se zasekly Na příkopech v Kvedu. Od té doby čekání až do předvčerejška a splněný sen s rozšířením sbírky 13tek a ostatních Omeg.

Takže pánové ledy se hnuly a všem ostatním přeji splnění i jejich snu a co nejkratší čekání... Foceno rychle na mobil v příšeří, takže barvy zkresleny.

IMG_5145.jpg

Gratulace! Ať slouží! A snad se taky dočkám 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 12. 2022 v 17:43, Xenone napsal:

Tak pánové, s potěšením mohu oznámit, že další kus dorazil do ČR. Předevčírem převzato v OmegaButiku, čímž velmi děkuji děvčatům na prodejně za spolupráci 👍🥰.

Pro Vjaceho, z mého úhlu pohledu, první verze by měla být pravdivá. Byl jsem 1ka v seznamu, zřejmě před tebou. Už v květnu minulého roku mi děvčata volali, že jsou na cestě, bohužel se zasekly Na příkopech v Kvedu. Od té doby čekání až do předvčerejška a splněný sen s rozšířením sbírky 13tek a ostatních Omeg.

Takže pánové ledy se hnuly a všem ostatním přeji splnění i jejich snu a co nejkratší čekání... Foceno rychle na mobil v příšeří, takže barvy zkresleny.

IMG_5145.jpg

Velka pecka!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 2. 12. 2022 v 17:43, Xenone napsal:

Tak pánové, s potěšením mohu oznámit, že další kus dorazil do ČR. Předevčírem převzato v OmegaButiku, čímž velmi děkuji děvčatům na prodejně za spolupráci 👍🥰.

Pro Vjaceho, z mého úhlu pohledu, první verze by měla být pravdivá. Byl jsem 1ka v seznamu, zřejmě před tebou. Už v květnu minulého roku mi děvčata volali, že jsou na cestě, bohužel se zasekly Na příkopech v Kvedu. Od té doby čekání až do předvčerejška a splněný sen s rozšířením sbírky 13tek a ostatních Omeg.

Takže pánové ledy se hnuly a všem ostatním přeji splnění i jejich snu a co nejkratší čekání... Foceno rychle na mobil v příšeří, takže barvy zkresleny.

IMG_5145.jpg

To chceš 🙂 ...velká gratulace!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Riešil tu niekto nákup Snoopy na sekundárnom trhu? Ceny v poslednom čase dosť padli, tak možno onedlho neni tak nereálne kúpiť ich cez prekupkníkov za normálnu sumu a nie cez 3x retail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, najdeš je i za lepší cenu než 700-750k ;)

Retail byl tuším někde okolo 260k...?

Rychlý pohled na chrono mi říká, že nejlevnější kus na světě je v Japonsku za 415k a v Evropě (Španělsko) za 432k, což je stále pěkně tučný příplatek překupníkům... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Retail byl 240.000,- Kč v době uvedení, teď po skoro 3 letech bych si tipl, že retail bude někde okolo 290.000,- Kč minimálně. Ale bavit se v ČR o retail ceně k Snoopym je ještě větší nerozum, než v případě třeba Jumb od AP nebo Naulitů od PP. Bez přehánění. Ve čtvrtek mi znovu u Dušáka potvrdili, že za ty skoro tři roky dodali jeden jediný kus. To těch Jumb i Nautilů přišlo do ČR o řád více...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, dabelM napsal:

Japonsko vypadá za těch 17tEURO už líp, jen to spojit s dovolenou 😇

V DE aktuální ceníková cena 11 300,-EURO.

Pozor, všechny ceny z JP na C24 jsou bez 10% lokální daně - tu platíš, pokud nakoupíš v Japonsku, vyhnout se jí můžeš nákupem ze zahraničí, ale pak se nevyhneš clu a DPH... Takže za nejlepší peníze se dají teď pořídit za cca 435t Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Kolega v praci se mi vcera prisel pochlubit (na chronomagu tichy/neaktivni), ze mu take zazvonil telefon od Dusaku.

PS: take mu pry bylo receno, ze je prvni na seznamu

PS2: bohuzel nemohu dat video zadni strany, kvuli SN na nozce a nevim, jak se to vyretusuje, tak aspon takto

 

IMG_3632.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...