Jump to content

5.Říjen 2020 - Snoopy Celebration

Recommended Posts

• Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tady se nadává na nápis nad Snoopym na cifru... a že je dýnko krásný, ale skoro infantilní. Zajimavý, mám to úplně jinak. Dýnko mi přijde super, nápis mě taky nijak zvlášť neruši, ale co mi u vše

Ocekavani naplnena, jako bonus skvela strojovna.. Ten obihajici Snoopy je takova tresnicka na dortu.. Umělecké dilo, no ;) Omega umi, jen ten pocet limitek by mohl byt mensi a s vetsim poctem kusu. 

Ten napad s “pohybujucim sa” dynkom je ozaj originalny! A mylil som, nie je to limitka, mali ste pravdu chlapi.

Velmi vyvazeny kusok, co velmi ocenujem, ze postradam gycove prvky ako napr. nove farby u Rolexu!  Cifernik relativne jednoduchy, ale citatelny. Super nositelnych 42 mm, ziadne obry. Za mna fakt palec hore!

před 3 minutami, Kid_A napsal:

krasnej kousek za USD 9.600

Tak ta cena vzhledem k předešlé 45th. Aniv. je docela úlet 👎

Edited by dabelM
před 13 minutami, dabelM napsal:

Tak ta cena vzhledem k předešlé 45th. Aniv. je docela úlet 👎

vedej, ze se to proda. moc jich neudelaj, omega maniaci je vezmou. nacenili to perfektne. bohuzel pro nas.

před 1 minutou, Kid_A napsal:

vedej, ze se to proda. moc jich neudelaj, omega maniaci je vezmou. nacenili to perfektne. bohuzel pro nas.

A ještě to je ne v USD ale v EURO.

před 14 minutami, dabelM napsal:

A ještě to je ne v USD ale v EURO.

ne, bral jsem to z us stranek....

Omega USD.JPG

USD 2.JPG

před 46 minutami, Axel napsal:

Ocekavani naplnena, jako bonus skvela strojovna.. Ten obihajici Snoopy je takova tresnicka na dortu.. Umělecké dilo, no ;) Omega umi, jen ten pocet limitek by mohl byt mensi a s vetsim poctem kusu. 

Akorat tady se nejedna o limitku, takze za me cena dost nemysl. Ale zase usetrim...