Přejít na obsah

Kuchyna - inšpirácia


Doporučené příspěvky

Delali jsme kuchyni pred necelym rokem. Ja za sebe bych doporucil zvazit, zda nedat mat oproti lesku. Ale asi zalezi jak to budes mit se zbytkem prostoru. Taky jsme ze zacatku mysleli lesk, ale nakonec dali mat a jsme moc radi. Mnohem mene viditelnych otisku a hlavne kuchyne pusobi pro nas utulnejsim/teplejsim dojmem. Mat nam prisel moc sterilni. 

Ale snad pul roku jsme resili co za linku, strasne jsme chteli mozaiku ale zadna se nam nelibila, pak jsme nasli super co vypadala jak pohledovy beton , ale stala bez prace pomalu jak tretina kuchyne. Tak jsme resili omyvatelnou sterku/beton, nakonec jsme dali bile sklo, je v nem kov aby drzel magnety a pouzivame to na jedne strane kuchyne jako nastenku +  na to piseme stiratelnou fixou a spokojenost.

(prvni fotka je do zluta, mobil to moc nedal, druha uz ukazuje odstine bile lepe).

PXL_20201005_071252687-01.thumb.jpeg.6969eb7a22cba5dd5fbd8acd655f6e69.jpeg

 

PXL_20201005_071345592.jpg.6a46b2e5962f950b8527621527e89cba.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Hodně ti tam dělá, jak máš celou stěnu zavřenou... timpádem tam schováš veškerej hegeš, pomocníky, apod.
To bych taky rád, ale nevlezu se prostorově.
Každopádně se potvrzuje, že bílá je nestárnoucí klasika, co je možná nudná, zas se neokouká tak rychle.

Kdo ti to dělal, Sýkora?

Já budu hrát tetris a vymejšlet, jak do tohodle prostoru (~11m) všecko vměstnat.
Chtěl jsem tam vymyslet varný ostrůvek, ale asi (určitě) nevymyslim.
Rád bych emerickou ledničku, taky nevim.

PS: ve vzorovym domě má zrovna developer základnu, proto jsou tam nasáčkovaný manažéři a hůř se to přes zařízení představuje.

40d4ccec1000e19efeed041bc63b770a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Maxel napsal:


Já vim. To podlouhlý ještě, ale to vysoký v rohu je dost napikaču.
Budu muset aplikovat škodovácké simply clever a vytěžit z prostoru maximum.

Koukám, to budeš mít podobně řešený jako my.... už máme ve výrobě naštěstí. Pořad se měnilo, měřilo, přesouvalo... teď už je díky bohu utrum :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Maxel napsal:

Moc pěkná!

Zrovna si mi nahrál, bo nám včera developer dal voucher na slevu až 60% u Oresi.
Chtěl sem původně custom-made od známého truhláře, ale asi bych si vybral i u nich.
Takže kvalita provedení a služby cajk?

Za mě ano...ta spodní hnědá má 10let a fotka je letos z jara. Vše funguje jak má a stále vypadá parádně. A to žena vaří, peče a prostě ji vyuziva. Tak snad stejná kvalita bude i na té nové. Jo, spotřebiče v nový budou černý. Vizuál dal nerez :)

No tak za tu slevu to myslím stojí. Taky nám něco málo hodili dolů, ale to beru spíš jako marketingový tah...

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my s paňmámou obligátní bílou vynechali, byť jsme jí hodně dlouho řešili a na chalupu béžový lesk s přírodním dubem a bílo krémovým kamenem a do bytu stejný béžový lesk, jen ten dub už není přírodní, ale hnědý a k tomu kámen béžovo šedý... kuchyň na chalupu jsme dělali 2015 a do bytu 2019 a je vidět, že vkus máme pořád stejný... až na tu dýhu je to v podstatě pořád to stejný...

chalupa.JPG

chalupa 2.JPG

IMG_5164.JPG

IMG_5526.jpg

IMG_5530.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...