Přejít na obsah

Kuchyna - inšpirácia


Doporučené příspěvky

V 4. 10. 2020 v 11:49, Snehulak54 napsal:

Nebude pak místnost o dost tmavší, když dáš šedou? Mě se více líbí ta bílá.

Taky teď řešíme novou kuchyn do domku..., Vizualizaci budeme mít snad příští týden. Pořád řešíme 3 varianty.

Var.1 - dominantní kuchyně a menší obývák

Var.2 - menší kuchyně, dominatní obývák

Var.3 - 50:50 :D

Taky se mi víc líbí bílá😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak nakoniec som tiez skoncil v mate, bielom mate 🤣

Ale ine som chcel, buduci tyzden dovezu dosku, ciernu zulu, "leather" povrchovka, tak mam dotaz na, idealne, majitelov zuly v kuchyni. Cim to cistite a impregnujete, teda ak vobec. Jasne, nie je to mramor, ale pocitam, ze aj zula si sem-tam pyta nejaku starostlivost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pratele, nedavno jsem tu daval nas navrh a ted v patek je hotova realizace, takze se taky pochlubim.
Zaroven chci podekovat mistnimu kolegovi@Ivan od Hanaka za trpelivost pri vymysleni nasich nesmyslu :D Plus musim i dodat, ze me dost odbourali i dva borci, co nejen ze montovali kuchyn, ale take delali podhledy a vubec se postarali o celkovou implementaci. Takovou ochotu a bezproblemovy pristup jsem uz dlouho nezazil.
Pritelkyne je nadsena, coz je hlavni. A ted se musim jeste s Ivanem domluvit na zbytku obyvaku :)
6340ed02a90096ac147e5ab8238c14e0.jpg

7bb99f9253f208e5a44b1e8f1866663c.jpg

c5a14269bd525006badb017806f5870e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky! Slo nam hodne o ulozny prostor, tak jsme to potrebovali nejak vymyslet. Dluzno dodat, ze jsme to konzultovali i s bytovou designerkou, takze potom u Hanaka jsme se to snazili poskladat podle jejiho navrhu. Nazivo to vypada fakt dobre a je to funkcni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Máme bílý lesk, tak jsem zvědav. Ale kuchyň jde mimo mě, nechal jsem manželku, ať si to udělá podle sebe, i když měla snahu mě do toho zatáhnout, ale nedal jsem se. Jen občasný názor, ale hlavní slovo ne. 😀 Vzhledem k tomu, že konečný návrh podepisovala minulý týden, tak už to vlastně budou taky asi tak 4 měsíce, co to řeší a pozměňuje a vrací se k původní a tak pořád dokola...😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, pebe napsal:

pěkný, jen to okno za dřezem by mě štvalo, když vim jak často leštim dlaždičky za dřezem. Stačí blbě strčit lžíci pod tekoucí vodu... a to bych to zacákaný okno nemohl 🙂

 

Okno je od dřezu ještě docela kus. Na mytí nádobí je myčka. Ve dřezu spíše pak jen na větší hrnce :)

@Petr.S tak samozřejmě, že hlavní slovo měla také manželka, ale mi se docela dokážeme shodnout, takže pohoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...