Přejít na obsah

Pro damu - automat 30-35 mm + "kaminky" do cca. 25 TCZK


Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny na foru,

 

potrebuji / chci poridit pro mou zenu milenou nadcasovy sperk, ktery bude jako tresnicku na dortu zobrazovat cas. Nejakou dobu uz projizdim net a zdejsi diskuze, ale stale nemuzu najit "to prave orechove". Zadam resp. prosim o vase erudovane nazory a zejmena tipy.

 

Preji prijemny vikend a dekuji.

Tomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny na foru,

 

potrebuji / chci poridit pro mou zenu milenou nadcasovy sperk, ktery bude jako tresnicku na dortu zobrazovat cas. Nejakou dobu uz projizdim net a zdejsi diskuze, ale stale nemuzu najit "to prave orechove". Zadam resp. prosim o vase erudovane nazory a zejmena tipy.

 

Preji prijemny vikend a dekuji.

Tomas

 

Pokud můžu doporučit tak podle mě kamínky nadčasové nejsou ani trochu. Sice teď je kolotočářská vlna na vzestupu, ale zase rychle přejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oproti koblihovi s diamanty souhlasím. Diamonds are girl's best friends. Jaké mají být? Profláknutě "prestižní" značky? Pak Omega Ladies Constellation. Je jich celá řada modelů, třeba 1495.71.00 má automat i diamanty a nosí je Cindy Crawford ;-). Ale chtělo by to trochu přitlačit, nebo počkat pár dní, až bude dolar pod 10. Nebo podobné Tagy Aquaracer nebo Link Ladies, tam by to mohlo být cenově blíže, ale v quartzu (což si taky myslím, že je dámám fuk). Taky řada variant, perleť plus diamanty existují. Ty má Uma Thurman - taky dobrý. To mi tak napadá z těch prestižních brandů, dál už je to o řád jinde. Pokud né tak profláknuté, tak ze starších modelů mé oblíbebé Eterna, ale taky v quartzu, model 1935 (perleť a diamanty vykládaná čísla na ciferníku) - na ebay jich pár je za velice rozumnou cenu, určitě ve Vašem limitu(tedy pokud pro Vás ebay připadá v úvahu). Já nedávno manželce vydražil vintage Eterna Goldenheart, v bílém 18 ct zlatě, se 23 ct zlatým rotorem a dvěma 0,1 ct brilianty za necelých 300 USD. A podobné kousky se najdou poměrně často, ty dámské vintage hodinky nikdo moc nesbírá. A Goldenhearty nosila Sophia Loren (né nějaká Crawfordová).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej se do vlákna nové přírůstky jsou tam dvoje Breitlingy heritage 38mm fotky v hnědém i modrém provedení/ ty má ta moje/ a zamilovala se do nich tak že nic jiného nechce.Ony ty dřívě pouze pánské modely velikosti těm holkám sluší jako jejich oblíbená kombinace pánské košile a dole jen kalhotek -tedy moc. A co se týče nadčasovosti je to remake modelu starého 50 let včetně tahu tedy i tahle podmínka je splněna.Pokud jde o kamínky můj osobní názor je že jsou vhodné pro hollywoodskou hvězdu nebo brzdičku houpaček jinak nic moc.

 

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vas, panove,

 

velmi dekuji za reakce a posilam link, kde jsou hodinky MIDO, ktere v podstate spluji pozadavky na zadani v subjektu +:

 

- pravidelne noseni

- vetsi prumer

- drahe kaminky, ale nejlepe na ciferniku (na case to pusobi prilis okazale)

- poctive provedeni

- jeste rozumnou cenu

 

http://www.mido.ch/en/collection/alldial/lady-I/ Page 2 of 2 / model M7340.4.36.1

 

Muzete mi, prosim, napsat, zda jste nekdo schopen tento model sehnat a za jakou cenu? Ale budu velmi rad, pokud prijdete se spoustou dalsich napadu a navrhu. S eBay nemam problem, ale nerozeznam zajimavy kousek, dobreho prodejce, fake atd.

 

btw: zjistil jsem, ze o vikendu byla nejaka akce -25% v prodejnach Details a zrovna v Brne je pry maji, ale dnes uz je bohuzel ctvrtek.. Volal jsem tam, ale bohuzel uz to pry nejde a mam vydrzet do pristiho roku.. (po sleve za nejakych 29 TCZK)

 

Jeste jednou diky a preji prijemny den

 

Udet

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mido, trochu jiné, ale taky automaty s diamanty na Chrono24 tady a tady . Na ebay se mi osvědčil proworth. Mida nemá, ale má řadu jiných dámských s diamanty. Třeba Movado (ale zase v quartzu). No a tady Constellation, bez diamantů, v automatu, 28 MM za rozumnou cenu a možno smlouvat a v Německu můžete při nákupu od obchodníka (ne však soukromé osoby) vrátit bez udání důvodu v zákonné lhůtě (to platí obecně, tj riziko nákupu na internetu se minimalizuje). Takže se u toto obchodníka můžete podívat na další kousky, má tam třeba Ebely podobné jako konstelace s decentními briliantíky na ciferníku za docela slušnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...