Přejít na obsah

Čitelné hodinky, do nepohody


Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, Radek124 napsal:

Ještě se vrátím k té datumce: Proč by tam místo nevzhledného flusance (který z toho v 95% úhlů dělá “nodate”) nemohlo být radši něco s BigDate/PanoramaDate? Mrkni třeba na Mido, zajímavých modelů které nejsou trapnou homage rolád mají dost - a možná se dostaneš i do požadované ceny...

Děkuji za radu, bylo by to řešení. Potřebuji však hodinky do nepohody, do hospody, na ven, do vody.... Jako otloukánky mám teď Seika Želvy, na kterých je datum a den, ale to je mi k ničemu, protože když mám na ruce otloukánky, nemám na nose brýle.

Takže:

- pokud datum, tak s lupou nebo BIG

- voda alespoň 200M

- raději na tahu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 17 hodinami, Tom77 napsal:

Jako že číňan je lepší, než skoro stoletá německá hodinářská firma? Je to pro mě malinko nepochopitelné, i když neříkám že ne možné. Jasně... titan je krásně lehounký, nosím na ruce Citizen Promaster v titanu 15 let a nemohu si je vynachválit. Vodotěsnost "na jistotu" také není k zahození. V čem je tak neskutečně výrazný rozdíl v ceně? V značce... těch pár znacích vyražených do železa?

Tak Laco není žádná velká hodinařina a u základních hodinek jakou jsou pilotky, kde nejde nic moc posrat...navíc SM strojek Seiko, takže servis lepší jak u ETA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Děkuji všem za účast a rady. Přebíral jsem a rozhodoval se, až jsem se rozhodl pro hodinky, podle kterých jsem vybíral. Má podmínka byla, že by hodinky měly být praktické, s lupou na datu a trochu vypadat jako Rolex, ale nesmí to být kopie Rolex jako např.Seinhard nebo Davosa. Vybral jsem tedy Rolex GMT Master II pepsi.  

rolexGMT_IMG_20201210_145200.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Datel napsal:

Potřebuji však hodinky do nepohody, do hospody, na ven, do vody..

Jo, to jsou ty pravé ;op

jednoznacne :D :D :D este skromny dotaz. kde sa daju kupit RLX za 20k? teda, ak sa bavime o CZK, a nie o EURach :D 

Upraveno uživatelem Roman-ZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Roman-ZA napsal:

jednoznacne :D :D :D este skromny dotaz. kde sa daju kupit RLX za 20k? teda, ak sa bavime o CZK, a nie o EURach :D 

Chce to odvahu a kuráž, já se na takové hodinky bojím podívat i na fotce, abych je nepoškodil.

Hardlex odírám pouhým pohledem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Datel napsal:

Chce to odvahu a kuráž, já se na takové hodinky bojím podívat i na fotce, abych je nepoškodil.

Hardlex odírám pouhým pohledem...

to bude tym, ze si slabcak a nemas moral :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohlreich v jednom rozhovoru řekl, že pokud se bojíš nosit hodinky za 100 tis. tak pro ně nejsi ten správný majitel. A má pravdu, život je krátký na to, nechat krásné hodinky ležet v šuplíku, život i hodinky se mají užívat, bez ohledu na případné šrámy, které to přináší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, vareka napsal:

Přebíral jsem dlouho a nedokázal si vybrat. Šel jsem tedy rovnou k podstatě 🙂

Do hospody je nosit budu, k moři a na štípání dříví a drncání ne. Na to budou Želvy.

Já jsem to řešil podobně,  ale já je teda beru i na to dříví a prostě všude 🙂

20201122_122326.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, tombas napsal:

Pohlreich v jednom rozhovoru řekl, že pokud se bojíš nosit hodinky za 100 tis. tak pro ně nejsi ten správný majitel. A má pravdu, život je krátký na to, nechat krásné hodinky ležet v šuplíku, život i hodinky se mají užívat, bez ohledu na případné šrámy, které to přináší.

To podepíšu,

a když se tak srovnávám s panem Pohlreichem (a toho uznávám bezvýhradně)

tak pro mě budou hodinky za 5 litrů větší vzácnost než pro něj ty za 100 ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...